Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY GRYFÓW ŚLĄSKI
Referenznummer der Bekanntmachung: WT/OOK/17/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług od dnia 01.01.2023 r. do dnia 31.12.2023 r. w zakresieodbioru odpadów komunalnych wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia od właścicieli nieruchomościzamieszkałych oraz od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych (objętych gminnym systemem gospodarkiodpadami) z terenu gminy Gryfów Śląski oraz ich transport do Instalacji Komunalnej Przetwarzania OdpadówKomunalnych w Lubaniu – Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich przy ul. Bazaltowej 1 w celu dalszego ich zagospodarowania. W skład Gminy Gryfów Śląski wchodzi miasto Gryfów Śląski oraz 7 sołectw, tj.KrzewieWielki, Młyńsko, Proszówka, Rząsiny, Ubocze, Wieża, Wolbromów.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług od dnia 01.01.2023 r. do dnia 31.12.2023 r. w zakresie odbioru odpadów komunalnych wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych (objętych gminnym systemem gospodarki odpadami) z terenu gminy Gryfów Śląski oraz ich transport do Instalacji Komunalnej Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Lubaniu – Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich przy ul. Bazaltowej 1 w celu dalszego ich zagospodarowania. W skład Gminy Gryfów Śląski wchodzi miasto Gryfów Śląski oraz 7 sołectw, tj.: Krzewie Wielki, Młyńsko, Proszówka, Rząsiny, Ubocze, Wieża, Wolbromów