Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 68370-2023
Polen-Warschau: Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
2023/S 025-068370
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa licencji VMware, dostawa 12 miesięcznych subskrypcji, wsparcie techniczne
Referenznummer der Bekanntmachung: BAG-SZP.261.1.39.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa licencji VMware, dostawa 12 miesięcznych subskrypcji, wsparcie techniczne”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do Specyfikacji.
3. Szczegółowy zakres praw i obowiązków związanych z realizacją zamówienia określa wzór umowy stanowiący załącznik nr 2 do Specyfikacji.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 761 729.54 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
72611000 Technische Computerunterstützung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: