Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 68431-2023
Ungarn-Budapest: Software-Entwicklung
2023/S 025-068431
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
BOSs és MER rendsz. műszaki szakértői támogatása
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001422252022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72262000 Software-Entwicklung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Vállalkozó feladata 1560 + opcióként 200 mérnöknap keretében a MARI, PICASSO csatlakozást lehetővé tévő BosS és MER rendszereket érintő fejlesztési feladatok tervezése, a fejlesztési feladatokat leíró műszaki követelmény specifikáció elkészítése, a megvalósítás során a projektek műszaki szakértői támogatása, beleértve a kapcsolódó beszerzések műszaki szakértői támogatását is.
Feladatok:
- Megrendelő oldali képviselet
- Követelménydefiníciós feladatok
- Fejlesztések szakértői támogatása
- Integrációhoz kapcsolódó szakértői támogatás
- Adattisztítási és migrációs folyamatok szakértői támogatása
- Változási igénykezelés (change request management) támogatása
- Átadás- átvételi eljárások támogatása
Szállítandó eredménytermékek:
- Műszaki leírások, követelményjegyzékek
- Integrációhoz kapcsolódó dokumentumok
- Emlékeztetők az interjúkról, megbeszélésekről
- Státuszriportok, előrehaladást bemutató dokumentumok
- Prezentációs anyagok
- Workshop tervek és eredmények
- Véleményezett eredménytermékek és dokumentációk
- Kidolgozott javaslatok a projekt különböző fázisaihoz, termékeihez
- Üzletmenet folytonossági tervek
- Egyéb a Megrendelő által igényelt tanulmányok, elemzések
Opciós feladatok:
- Folyamatelemzési és folyamatfejlesztési feladatok
- Tesztelés támogatása
A feladatok és a követelményeket részletesen a közbeszerzési műszaki leírás tartalmazza.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: