Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa mięsa i artykułów mięsnych oraz drobiu i produktów drobiowych dla Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu.
Referenznummer der Bekanntmachung: 44/SGMiŻ/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa i artykułów mięsnych oraz drobiu i produktów drobiowych dla Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: Część I zamówienia – mięso i artykuły mięsne. Przedmiot zamówienia szczegółowo określa i opisuje Tabela do Formularza ofertowego, stanowiąca Załącznik nr 1a do SWZ. Część II zamówienia – drób i produkty drobiowe. Przedmiot zamówienia szczegółowo określa i opisuje Tabela do Formularza ofertowego, stanowiąca Załącznik nr 1b do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Częśc I zamówienia - mięso i artykuły mięsne
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa i artykułów mięsnych dla Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Przedmiot zamówienia szczegółowo określa i opisuje Tabela do Formularza ofertowego, stanowiąca Załącznik nr 1a do SWZ.
Część II zamówienia – drób i produkty drobiowe
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15131500 Geflügelerzeugnisse
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna drobiu i produktów drobiowych dla Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Przedmiot zamówienia szczegółowo określa i opisuje Tabela do Formularza ofertowego, stanowiąca Załącznik nr 1b do SWZ.