Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa 4 (czterech) fabrycznie nowych niskopodłogowych, niskoemisyjnych autobusów hybrydowych do przewozu osób w komunikacji miejskiej
Referenznummer der Bekanntmachung: DT.01.ZP.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34121400 Niederflurbusse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa
● autobus pojedynczy MAXI o długości 11,5 - 12,5 m – sztuk 2
● autobus przegubowy MEGA o długości 17,5 - 18,2 m – sztuk 2
fabrycznie nowych niskopodłogowych, niskoemisyjnych autobusów hybrydowych, wyprodukowanych przez jednego producenta w 2023 roku, przeznaczonych do przewozu osób w komunikacji miejskiej.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego.