II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa przeprowadzenia zajęć dydaktycznych na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w projekcie współfinansowanym przez UE ze środków EFS w ramach POWER (nr sprawy CP-24-24/2023/UE)
Referenznummer der Bekanntmachung: CP-24-24/2023/UE
II.1.2)CPV-Code Hauptteil80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa edukacyjna polegająca na przeprowadzeniu zajęć dydaktycznych na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w projekcie pn.: „Rozwój kształcenia specjalizacyjnego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych kraju" współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, planowanych do realizacji przez kliniki i zakłady CMKP w roku 2023. Zamówienie zostało podzielone na 259 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia stanowi załącznik nr 1A oraz załącznik nr 1B do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolnie wybraną liczbę części zamówienia.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 4 968 578.55 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Część nr 1 ; Realizator kursu: Centrum Alergologii, Pneumonologii i Medycyny Ratunkowej - Ośrodek Symulacji ; Tytuł kursu: "Nagłe zagrożenia pochodzenia wewnętrznego cz. I" ; Temat zajęć dydaktycznych: Ostre stany naczyniowe w obrębie jamy brzusznej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Część nr 2 ; Realizator kursu: Centrum Alergologii, Pneumonologii i Medycyny Ratunkowej - Ośrodek Symulacji ; Tytuł kursu: "Nagłe zagrożenia pochodzenia wewnętrznego cz. I" ; Temat zajęć dydaktycznych: Ostre stany bólowe w obrębie jamy brzusznej: zapalenie wyr. robaczkowego, kamica pęcherzyka żółciowego, kamica nerkowa ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Część nr 3 ; Realizator kursu: Centrum Alergologii, Pneumonologii i Medycyny Ratunkowej - Ośrodek Symulacji ; Tytuł kursu: "Nagłe zagrożenia w następstwie urazów" ; Temat zajęć dydaktycznych: Postępowanie w urazach głowy, kręgosłupa i rdzenia kręgowego ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 375,92 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 458,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Część nr 4 ; Realizator kursu: Centrum Alergologii, Pneumonologii i Medycyny Ratunkowej - Ośrodek Symulacji ; Tytuł kursu: "Nagłe zagrożenia w następstwie urazów" ; Temat zajęć dydaktycznych: Patofizjologia, diagnostyka i postępowanie w urazach klatki piersiowej i jamy brzusznej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 375,92 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 458,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Część nr 5 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Gastroenterologii, Hepatologii i Onkologii Klinicznej ; Tytuł kursu: "Metodologia prowadzenia badań klinicznych z elementami statystyki medycznej" ; Temat zajęć dydaktycznych: Konstrukcja bez danych ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Część nr 6 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Gastroenterologii, Hepatologii i Onkologii Klinicznej ; Tytuł kursu: "Metodologia prowadzenia badań klinicznych z elementami statystyki medycznej" ; Temat zajęć dydaktycznych: Jak czytać publikacje naukowe? ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Część nr 7 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Przeszczepianie szpiku" ; Temat zajęć dydaktycznych: Regulacje prawne, pobieranie, modyfikowanie, przechowywanie i transport komórek krwiotwórczych; banki krwi pępowinowej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Część nr 8 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Przeszczepianie szpiku" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zasady intensywnej opieki medycznej po przeszczepieniu komórek krwiotwórczych ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
Część nr 9 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Przeszczepianie szpiku" ; Temat zajęć dydaktycznych: Metody badania HLA: serologiczne i genetyczne. Ocena chimeryzmu ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Część nr 10 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Przeszczepianie szpiku" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zasady doboru i poszukiwania rodzinnego i niespokrewnionego dawcy krwiotwórczych komórek macierzystych ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Część nr 11 ; Realizator kursu: Klinika Onkologii i Chorób Piersi CMKP ; Tytuł kursu: "Rak piersi" ; Temat zajęć dydaktycznych: Badania obrazowe piersi oraz klasyfikacja BI-RADS ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
Część nr 12 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Przeszczepianie szpiku" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zakażenia bakteryjne i grzybicze w okresie okołotransplantacyjnym ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
Część nr 13 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Przeszczepianie szpiku" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zakażenia wirusowe w okresie okołotransplantacyjnym ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
Część nr 14 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Przeszczepianie szpiku" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zasady później opieki medycznej po przeszczepieniu komórek krwiotwórczych ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Część nr 15 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie hematologii i zagadnienia promocji zdrowia w hematologii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Klasyfikacja i kryteria diagnostyczne nowotworów układu chłonnego ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Część nr 16 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie hematologii i zagadnienia promocji zdrowia w hematologii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Klasyfikacja i kryteria diagnostyczne nowotworów układu krwiotwórczego ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
Część nr 17 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie hematologii i zagadnienia promocji zdrowia w hematologii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Patogeneza nowotworów układu chłonnego ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
Część nr 18 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie hematologii i zagadnienia promocji zdrowia w hematologii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Patogeneza nowotworów układu krwiotwórczego ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
Część nr 19 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie hematologii i zagadnienia promocji zdrowia w hematologii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Porfirie ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
Część nr 20 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Diagnostyka cytogenetyczna i molekularna nowotworów krwi" ; Temat zajęć dydaktycznych: Diagnostyka molekularna ostrej białaczki limfoblastycznej i chłoniaków. Ocena choroby resztkowej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
Część nr 21 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Diagnostyka cytogenetyczna i molekularna nowotworów krwi" ; Temat zajęć dydaktycznych: Diagnostyka molekularna zespołów mielodysplastycznych i nowotworów mieloproliferacyjnych. Ocena choroby resztkowej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
Część nr 22 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Diagnostyka cytogenetyczna i molekularna nowotworów krwi" ; Temat zajęć dydaktycznych: Diagnostyka cytogenetyczna chłoniaków ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
Część nr 23 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Diagnostyka cytogenetyczna i molekularna nowotworów krwi" ; Temat zajęć dydaktycznych: Diagnostyka cytogenetyczna zespołów mielodysplastycznych i nowotworów mieloproliferacyjnych ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
Część nr 24 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Organizacyjne i prawne uwarunkowania funkcjonowania hematologa" ; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy farmakoekonomiki ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
Część nr 25 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Psychologiczne problemy pacjentów z chorobami krwi i układu chłonnego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Adaptacja psychospołeczna pacjenta z chorobą nowotworową po leczeniu ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
Część nr 26 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Psychologiczne problemy pacjentów z chorobami krwi i układu chłonnego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Problemy psychologiczne zespołu leczącego ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
Część nr 27 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Psychologiczne problemy pacjentów z chorobami krwi i układu chłonnego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zasady budowania poprawnej komunikacji między lekarzem, pacjentem i rodziną pacjenta. Informowanie pacjenta o chorobie, zasady uzyskiwania świadomej zgody na leczenie ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 28
Część nr 28 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Psychologiczne problemy pacjentów z chorobami krwi i układu chłonnego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Adaptacja psychospołeczna chorych na hemofilie ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 29
Część nr 29 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Psychologiczne problemy pacjentów z chorobami krwi i układu chłonnego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Istota kryzysu w sytuacji choroby przewlekłej i jego wpływ na funkcjonowanie psychofizyczne pacjenta ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 30
Część nr 30 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Psychologiczne problemy pacjentów z chorobami krwi i układu chłonnego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Typologia zachowań ludzkich w kontekście reakcji na sytuacje stresowe ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 31
Część nr 31 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Psychologiczne problemy pacjentów z chorobami krwi i układu chłonnego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wpływ choroby nowotworowej na funkcjonowanie systemu rodzinnego ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 32
Część nr 32 ; Realizator kursu: Klinika Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Bariatrycznej ; Tytuł kursu: "Nowotwory układu pokarmowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Rak trzustki ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 33
Część nr 33 ; Realizator kursu: Klinika Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Bariatrycznej ; Tytuł kursu: "Nowotwory układu pokarmowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy chirurgii onkologicznej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 34
Część nr 34 ; Realizator kursu: Klinika Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Bariatrycznej ; Tytuł kursu: "Nowotwory układu pokarmowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zasady skojarzonego leczenia nowotworów ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 35
Część nr 35 ; Realizator kursu: Klinika Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Bariatrycznej ; Tytuł kursu: "Nowotwory układu pokarmowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy leczenia systemowego ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 36
Część nr 36 ; Realizator kursu: Klinika Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Bariatrycznej ; Tytuł kursu: "Nowotwory układu pokarmowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy patologii nowotworów ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 37
Część nr 37 ; Realizator kursu: Klinika Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Bariatrycznej ; Tytuł kursu: "Nowotwory układu pokarmowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Epidemiologia nowotworów złośliwych w Polsce ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 38
Część nr 38 ; Realizator kursu: Klinika Chirurgii Plastycznej CMKP ; Tytuł kursu: "Podstawy chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej" ; Temat zajęć dydaktycznych: Bezpieczeństwo onkologiczne rekonstrukcji piersi ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1,50 ; Liczba edycji kursu = 3 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4,50 ; Wartość zamówienia w PLN = 2 063,88 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 2 187,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 39
Część nr 39 ; Realizator kursu: Klinika Dermatologii CMKP ; Tytuł kursu: "Czerniak i inne nowotwory skóry" ; Temat zajęć dydaktycznych: Rak kolczystokomórkowy skóry. Obraz dermatoskopowy. Postępowanie diagnostyczne i leczenie. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 40
Część nr 40 ; Realizator kursu: Klinika Dermatologii CMKP ; Tytuł kursu: "Czerniak i inne nowotwory skóry" ; Temat zajęć dydaktycznych: ABC zmian melanocytarnych. Obraz dermatoskopwy ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 41
Część nr 41 ; Realizator kursu: Klinika Dermatologii CMKP ; Tytuł kursu: "Czerniak i inne nowotwory skóry" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wybrane przypadki - obraz kliniczny i histopatologiczny ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 42
Część nr 42 ; Realizator kursu: Klinika Dermatologii CMKP ; Tytuł kursu: "Czerniak i inne nowotwory skóry" ; Temat zajęć dydaktycznych: Techniki diagnostyczne nowotworów skóry: histopatologiczna ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 43
Część nr 43 ; Realizator kursu: Klinika Dermatologii CMKP ; Tytuł kursu: "Czerniak i inne nowotwory skóry" ; Temat zajęć dydaktycznych: Powikłania skórne w onkologii ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 44
Część nr 44 ; Realizator kursu: Klinika Dermatologii CMKP ; Tytuł kursu: "Czerniak i inne nowotwory skóry" ; Temat zajęć dydaktycznych: Rak z komórek Merkla. Obraz kliniczny, postępowanie diagnostyczne oraz lecznicze ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 45
Część nr 45 ; Realizator kursu: Klinika Onkologii i Chorób Piersi CMKP ; Tytuł kursu: "Mięsaki tkanek miękkich i kości" ; Temat zajęć dydaktycznych: Diagnostyka patologiczna mięsaków tkanek miękkich i kości ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 46
Część nr 46 ; Realizator kursu: Klinika Onkologii i Chorób Piersi CMKP ; Tytuł kursu: "Mięsaki tkanek miękkich i kości" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zasady leczenia skojarzonego mięsaków tkanek miękkich ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 47
Część nr 47 ; Realizator kursu: Klinika Onkologii i Chorób Piersi CMKP ; Tytuł kursu: "Mięsaki tkanek miękkich i kości" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zasady leczenia skojarzonego mięsaków kości ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 48
Część nr 48 ; Realizator kursu: Klinika Onkologii i Chorób Piersi CMKP ; Tytuł kursu: "Mięsaki tkanek miękkich i kości" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zasady leczenia mięsaków przestrzeni zaotrzewnowej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 49
Część nr 49 ; Realizator kursu: Klinika Onkologii i Chorób Piersi CMKP ; Tytuł kursu: "Mięsaki tkanek miękkich i kości" ; Temat zajęć dydaktycznych: Paliatywna chemioterapia mięsaków tkanek miękkich i kości ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 50
Część nr 50 ; Realizator kursu: Klinika Onkologii i Chorób Piersi CMKP ; Tytuł kursu: "Mięsaki tkanek miękkich i kości" ; Temat zajęć dydaktycznych: Przegląd prowadzonych badań klinicznych w mięsakach. Omówienie przypadków ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 51
Część nr 51 ; Realizator kursu: Klinika Onkologii i Chorób Piersi CMKP ; Tytuł kursu: "Mięsaki tkanek miękkich i kości" ; Temat zajęć dydaktycznych: Brachyterapia mięsaków ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 52
Część nr 52 ; Realizator kursu: Klinika Onkologii i Chorób Piersi CMKP ; Tytuł kursu: "Mięsaki tkanek miękkich i kości" ; Temat zajęć dydaktycznych: Rola hipertermii w leczeniu mięsaków ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 53
Część nr 53 ; Realizator kursu: Klinika Onkologii i Chorób Piersi CMKP ; Tytuł kursu: "Mięsaki tkanek miękkich i kości" ; Temat zajęć dydaktycznych: Patogeneza i aspekty genetyczne powstawania mięsaków ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 54
Część nr 54 ; Realizator kursu: Klinika Onkologii i Chorób Piersi CMKP ; Tytuł kursu: "Mięsaki tkanek miękkich i kości" ; Temat zajęć dydaktycznych: Leczenie mięsaków ukierunkowane molekularnie ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 55
Część nr 55 ; Realizator kursu: Klinika Onkologii i Chorób Piersi CMKP ; Tytuł kursu: "Mięsaki tkanek miękkich i kości" ; Temat zajęć dydaktycznych: Rola immunoterapii w mięsakach ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 56
Część nr 56 ; Realizator kursu: Klinika Onkologii i Chorób Piersi CMKP ; Tytuł kursu: "Mięsaki tkanek miękkich i kości" ; Temat zajęć dydaktycznych: Chemioterapia uzupełniająca mięsaków tkanek miękkich i kości ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 57
Część nr 57 ; Realizator kursu: Klinika Onkologii i Chorób Piersi CMKP ; Tytuł kursu: "Mięsaki tkanek miękkich i kości" ; Temat zajęć dydaktycznych: Leczenie neoadjuwantowe mięsaków tkanek miękkich i kości ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 58
Część nr 58 ; Realizator kursu: Klinika Onkologii i Chorób Piersi CMKP ; Tytuł kursu: "Mięsaki tkanek miękkich i kości" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zasady leczenia chirurgicznego mięsaków tkanek miękkich ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 59
Część nr 59 ; Realizator kursu: Klinika Onkologii i Chorób Piersi CMKP ; Tytuł kursu: "Mięsaki tkanek miękkich i kości" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zasady leczenia chirurgicznego mięsaków kości ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 60
Część nr 60 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroba zwyrodnieniowa stawów, protezoplastyki stawów" ; Temat zajęć dydaktycznych: Endoprotezoplastyka stawu biodrowego jako sposób leczenia powikłań złamań przezpanewkowych miednicy. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 61
Część nr 61 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroba zwyrodnieniowa stawów, protezoplastyki stawów" ; Temat zajęć dydaktycznych: Usprawnienie chorych po endoprotezopolastyce stawów kolanowego i biodrowego ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 375,92 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 458,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 62
Część nr 62 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroba zwyrodnieniowa stawów, protezoplastyki stawów" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zniekształcenia ręki w RZS. Endoprotezoplastyki stawów ręki MPC i PIP ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 63
Część nr 63 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w ortopedii i traumatologii narządu ruchu" ; Temat zajęć dydaktycznych: Osteoporoza i ćwiczenia. Dysfunkcja stawów krzyżowo-biodrowych i spojenia łonowego. Leczenie usprawniające w chorobie zwyrodnieniowej stawu biodrowego oraz po endoprotezoplastyce biodra. Leczenie usprawniające w chorobie zwyrodnieniowej stawu kolanowego oraz po endoprotezoplastyce ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 6 ; Wartość zamówienia w PLN = 2 751,84 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 2 916,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 64
Część nr 64 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w ortopedii i traumatologii narządu ruchu" ; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy chirurgii barku. Zasady artroskopii stawów. Endoprotezoplastyka barku ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 65
Część nr 65 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w ortopedii i traumatologii narządu ruchu" ; Temat zajęć dydaktycznych: Omówienie konsensusu w sprawie okołoprotezowego zakażenia stawu ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 66
Część nr 66 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w ortopedii i traumatologii narządu ruchu" ; Temat zajęć dydaktycznych: Prawo medyczne ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 6 ; Wartość zamówienia w PLN = 2 751,84 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 2 916,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 67
Część nr 67 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w ortopedii i traumatologii narządu ruchu" ; Temat zajęć dydaktycznych: Specyfika osteosyntezy u dzieci. Złuszczenie głowy kości udowej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 68
Część nr 68 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii CMKP ; Tytuł kursu: "Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu" ; Temat zajęć dydaktycznych: Następstwa urazów kończy dolnej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 69
Część nr 69 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii CMKP ; Tytuł kursu: "Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu" ; Temat zajęć dydaktycznych: Endoprotezoplastyka stawu biodrowego jako sposób leczenia powikłań złamań przezpanewkowych miednicy ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 70
Część nr 70 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii CMKP ; Tytuł kursu: "Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu" ; Temat zajęć dydaktycznych: Usprawnienie chorych po endoprotezopolastyce stawów kolanowego i biodrowego ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 71
Część nr 71 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii CMKP ; Tytuł kursu: "Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wprowadzenie do chirurgii barku ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 72
Część nr 72 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii CMKP ; Tytuł kursu: "Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu" ; Temat zajęć dydaktycznych: Prawo medyczne ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 73
Część nr 73 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii CMKP ; Tytuł kursu: "Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu" ; Temat zajęć dydaktycznych: Specyfika leczenia złamań u dzieci ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 74
Część nr 74 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Leczenie złamań końca dalszego kości promieniowej i powikłań po złamaniach. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 75
Część nr 75 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Neuropatie uciskowe w obrębie kończyny górnej. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 76
Część nr 76 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Leczenie uszkodzeń nerwów w obrębie nerwów w obrębie kończyny górnej. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 77
Część nr 77 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Złamania otwarte i urazy zmiażdżeniowe - postępowanie na dyżurze i planowanie leczenia. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 78
Część nr 78 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Płaty wolne kostne stosowane w ortopedii. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 79
Część nr 79 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Rekonstrukcje tkanek w zakresie ręki - różne metody i wskazania - przykłady kliniczne. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 80
Część nr 80 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Rekonstrukcje tkanek w zakresie stawu skokowego i dalszej części podudzia. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 81
Część nr 81 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Postępowanie z ubytkami tkanek miękkich okolicy grzbietu. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 82
Część nr 82 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Leczenie infekcji okołoprotezowych kolana z ubytkami tkanek miękkich. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 83
Część nr 83 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zastosowanie chirurgii rekonstrukcyjnej w leczeniu zapaleń kości. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 84
Część nr 84 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Powikłania chirurgii rekonstrukcyjnej- jak kwalifikować i co robić przy niepowodzeniach. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 85
Część nr 85 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Choroba Dupuytren'a ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 86
Część nr 86 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Transfery ścięgien ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 87
Część nr 87 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Rekonstrukcja ubytków tkanek miękkich przedramienia i ręki. - Podstawy gojenia ran. - Gojenie przez ziarninowanie. - Przeszczepy skóry. - Podstawy technik płatowych. - Płaty lokalne i regionalne, w tym perforatorowe. - Płaty wolne. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 88
Część nr 88 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Postępowanie rekonstrukcyjne w wybranych przypadkach klinicznych ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 89
Część nr 89 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Ostre urazy ręki. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 90
Część nr 90 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Pierwotny szew ścięgien zginaczy i prostowników. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 91
Część nr 91 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Złamania paliczków i śródręcza oraz metody zespoleń, zwichnięcia stawów w obrębie ręki. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 92
Część nr 92 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Leczenie złamań kości nadgarstka i leczenie choroby zwyrodnieniowej ręki i nadgarstka ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 93
Część nr 93 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Chirurgia ręki i chirurgia rekonstrukcyjna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Leczenie wtórne uszkodzeń ścięgien zginaczy. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 94
Część nr 94 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby stawu biodrowego wieku rozwojowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Neurogenne zniekształcenia stawu biodrowego - MMC, MPD, AMC. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 95
Część nr 95 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby stawu biodrowego wieku rozwojowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Etiologia i patogenenza choroby Perthesa. Diagnostyka obrazowa i klasyfikacja zmian chorobowych w chorobie Perhesa ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 96
Część nr 96 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby stawu biodrowego wieku rozwojowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Leczenie nieoperacyjne i operacyjne choroby Perthesa ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,0
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 97
Część nr 97 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby stawu biodrowego wieku rozwojowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Pomiary radiograficzne w ocenie stawu biodrowego ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 98
Część nr 98 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby stawu biodrowego wieku rozwojowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Młodzieńcze złuszczenie głowy kości udowej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 99
Część nr 99 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby stawu biodrowego wieku rozwojowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zapalenie stawu biodrowego u dzieci: przemijające, reumatoidalne, gruźlicze - diagnostyka i zasady postępowania ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 100
Część nr 100 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Traumatologia narządu ruchu wieku rozwojowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Urazy stopy ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 101
Część nr 101 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Traumatologia narządu ruchu wieku rozwojowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Obrażenia podudzia i stawu skokowego ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 102
Część nr 102 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Traumatologia narządu ruchu wieku rozwojowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Złamania boczne kłykcia kości ramiennej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 103
Część nr 103 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Traumatologia narządu ruchu wieku rozwojowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Urazy wielonarządowe u dzieci ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 104
Część nr 104 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Traumatologia narządu ruchu wieku rozwojowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zwichnięcia stawu łokciowego ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 105
Część nr 105 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Traumatologia narządu ruchu wieku rozwojowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zespół dziecka maltretowanego ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 106
Część nr 106 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Traumatologia narządu ruchu wieku rozwojowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Leczenie bólu u dzieci po urazach narządu ruchu ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 107
Część nr 107 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Traumatologia narządu ruchu wieku rozwojowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Złamania nasadowe u dzieci - klasyfikacje, diagnostyka. Następstwa uszkodzeń chrząstki nasadowej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 108
Część nr 108 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Traumatologia narządu ruchu wieku rozwojowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Epidemiologia, odrębności obrażeń kostno-stawowych u dzieci ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 109
Część nr 109 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Traumatologia narządu ruchu wieku rozwojowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: ALFN w zespoleniu złamań kości udowej u dorastających ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 110
Część nr 110 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Traumatologia narządu ruchu wieku rozwojowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Obrażenia obręczy barkowej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 111
Część nr 111 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Traumatologia narządu ruchu wieku rozwojowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Warsztaty: techniki zespalania kości u dzieci: ALFN ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 112
Część nr 112 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Traumatologia narządu ruchu wieku rozwojowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Warsztaty: techniki zespalania kości u dzieci: ESIN ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 113
Część nr 113 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Traumatologia narządu ruchu wieku rozwojowego" ; Temat zajęć dydaktycznych: Złamania nadkłykciowe kości ramiennej. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 114
Część nr 114 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Wady stóp" ; Temat zajęć dydaktycznych: Leczenie stopy końsko-szpotawej metodą Ponsetiego – film ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 6 ; Wartość zamówienia w PLN = 2 751,84 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 2 916,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 115
Część nr 115 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Wady stóp" ; Temat zajęć dydaktycznych: Uszkodzenia pourazowe chrząstki wzrostowej kości piszczelowej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 116
Część nr 116 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Wady stóp" ; Temat zajęć dydaktycznych: Patomechanika i leczenie wrodzonej stopy płaskiej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 117
Część nr 117 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP ; Tytuł kursu: "Wady stóp" ; Temat zajęć dydaktycznych: Stopa koślawo-płaska statyczna ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 118
Część nr 118 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Obraz kliniczny, diagnostyka i leczenie twardziny miejscowej i twardziny układowej u dzieci ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 119
Część nr 119 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zapalenie mięśnia sercowego ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 120
Część nr 120 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zaburzenia rytmu serca u dzieci ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 121
Część nr 121 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wrodzone i nabyte niedokrwistości hemolityczne - od rozpoznania do leczenia ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 12 ; Wartość zamówienia w PLN = 5 503,68 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 5 832,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 122
Część nr 122 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Autoimmunologiczne choroby tarczycy u dzieci ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 123
Część nr 123 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wrodzona niedoczynność tarczycy ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 124
Część nr 124 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zaburzenia rozwoju płci, aktualne wytyczne w diagnostyce i postępowaniu ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 125
Część nr 125 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wybrane zagadnienia z immunologii klinicznej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 12 ; Wartość zamówienia w PLN = 5 503,68 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 5 832,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 126
Część nr 126 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Obraz kliniczny, diagnostyka i lecznie młodzieńczego idiopatycznego zapalenia stawów ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 127
Część nr 127 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zaburzenia czynności podwzgórza i przysadki u dzieci ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 128
Część nr 128 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zaburzenia wzrastania u dzieci ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 129
Część nr 129 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wady serca u noworodków wymagające szybkiej interwencji kardiologicznej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 130
Część nr 130 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zapalenie wsierdzia ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 131
Część nr 131 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zapalenie osierdzia ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 132
Część nr 132 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Choroba Kawasakiego a wieloukładowy zespół zapalny u dzieci (MIC-C) ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 133
Część nr 133 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Diagnostyka różnicowa chorób tkanki łącznej u dzieci ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 134
Część nr 134 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wrodzone wady metaboliczne – diagnostyka i postępowanie ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 12 ; Wartość zamówienia w PLN = 5 503,68 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 5 832,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 135
Część nr 135 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zapalenia płuc - diagnostyka, leczenie i postępowanie w przypadku braku poprawy ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 136
Część nr 136 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Powikłania zapaleń płuc ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 137
Część nr 137 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zaburzenia napadowe padaczkowe i niepadaczkowe u dzieci ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 12 ; Wartość zamówienia w PLN = 5 503,68 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 5 832,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 138
Część nr 138 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zespół nerczycowy ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 139
Część nr 139 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Kłębuszkowe zapalenie nerek ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 140
Część nr 140 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zakrzepica ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 141
Część nr 141 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Skazy krwotoczne ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 142
Część nr 142 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Obraz kliniczny, diagnostyka i leczenie tocznia rumieniowatego układowego u dzieci ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 143
Część nr 143 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Gruźlica ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 144
Część nr 144 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Przetaczanie krwi i jej składników" ; Temat zajęć dydaktycznych: Stosowanie preparatów krwiopochodnych. Wskazania do leczenia dzieci ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 145
Część nr 145 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Przetaczanie krwi i jej składników" ; Temat zajęć dydaktycznych: Racjonalne leczenie krwią i jej składnikami ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 146
Część nr 146 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Przygotowanie dziecka do badań USG, RTG, TK, MR, Scyntygrafia, badania naczyniowe ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 147
Część nr 147 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Środki kontrastowe w radiologii – co powinien wiedzieć pediatra ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 148
Część nr 148 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wskazania i przeciwskazania do diagnostyki poszczególnymi metodami obrazowania. Badania planowe i pilne ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 149
Część nr 149 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zajęcia w pracowniach RTG/USG/TK/MR – symulacja obejmująca diagnostykę TK głowy ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 150
Część nr 150 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Bezpieczeństwo w pracowni MR – bezpieczeństwo dzieci, opiekunów i personelu medycznego. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 151
Część nr 151 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zajęcia w pracowniach RTG/USG/TK/MR – symulacja obejmująca MR jamy brzusznej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 152
Część nr 152 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zajęcia w pracowniach RTG/USG/TK/MR – symulacja obejmująca MR głowy ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 153
Część nr 153 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zajęcia w pracowniach RTG/USG/TK/MR – symulacja obejmująca pracę w pracowni RTG ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 154
Część nr 154 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Bezpieczeństwo badań z użyciem promieniowania rentgenowskiego – bezpieczeństwo dzieci, opiekunów oraz personelu medycznego. Bezpieczeństwo badań USG ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 155
Część nr 155 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Algorytmy diagnostyczne diagnostyki obrazowej u dzieci: Urazy, Dolegliwości ze strony układu mięśniowo-szkieletowego, Wady serca i/lub wielkich naczyń, Problemy laryngologiczne, Zaburzenia neurologiczne i genetyczne ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 12 ; Wartość zamówienia w PLN = 5 503,68 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 5 832,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 156
Część nr 156 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Badania naczyniowe TK u dzieci ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 157
Część nr 157 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Prawidłowa interpretacja na przykładzie oceny zdjęć klatki piersiowej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 158
Część nr 158 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Fakomatozy i choroby nowotworowe wieku dziecięcego ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 159
Część nr 159 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zajęcia w pracowniach RTG/USG/TK/MR – symulacja obejmująca diagnostykę TK płuc ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 160
Część nr 160 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Co nowego w diagnostyce obrazowej w pediatrii? ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 161
Część nr 161 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Algorytmy diagnostyczne diagnostyki obrazowej u dzieci: Diagnostyka przewodu pokarmowego. Diagnostyka ukladu moczowego. Urazy głowy u dzieci ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 162
Część nr 162 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zajęcia w pracowniach RTG/USG/TK/MR – symulacja obejmująca diagnostykę ośrodkowego układu nerwowego ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 163
Część nr 163 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zajęcia w pracowniach RTG/USG/TK/MR – symulacja obejmująca diagnostykę USG jamy brzusznej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 164
Część nr 164 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Badania obrazowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zajęcia w pracowniach RTG/USG/TK/MR – symulacja obejmująca diagnostykę USG nerek ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 165
Część nr 165 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby nowotworowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Guzy łagodne i nowotwory kości. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 166
Część nr 166 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby nowotworowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Histiocytoza z komórek Langerhansa. Diagnostyka, leczenie. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 167
Część nr 167 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby nowotworowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Powikłania w trakcie leczenia przeciwnowotworowego (chemioterapii, radioterapii) ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 168
Część nr 168 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby nowotworowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zasady obserwacji pacjentów po zakończonym leczeniu w zależności od rodzaju nowotworu. Opieka hospicyjna pacjenta z chorobą nowotworową ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 169
Część nr 169 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby nowotworowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Objawy, diagnostyka i lecznie mięsaków tkanek miękkich. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 170
Część nr 170 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby nowotworowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Objawy, diagnostyka i zasady leczenia siatkówczaka ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 171
Część nr 171 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby nowotworowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Objawy, diagnostyka i zasady leczenia chłoniaków u dzieci ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 172
Część nr 172 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby nowotworowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Stany nagłe w onkologii ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 173
Część nr 173 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby nowotworowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Diagnostyka oraz zasady leczenia guza Wilmsa ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 174
Część nr 174 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby nowotworowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Diagnostyka oraz zasady leczenia Neuroblastoma ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 175
Część nr 175 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby nowotworowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Objawy, diagnostyka i zasady leczenia nowotworów wątroby u dzieci ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 176
Część nr 176 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby nowotworowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Odległe następstwa kompleksowego leczenia chorób nowotworowych u dzieci. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 177
Część nr 177 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby nowotworowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Epidemiologia i ogólne zasady leczenia choroby nowotworowej u dzieci ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 178
Część nr 178 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby nowotworowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Objawy, diagnostyka i zasady leczenia nowotworów ośrodkowego układu nerwowego u dzieci ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 179
Część nr 179 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby nowotworowe u dzieci" ; Temat zajęć dydaktycznych: Objawy, diagnostyka i zasady leczenia oraz postępowanie w nowotworach pochodzenia germinalnego poza ośrodkowym układem nerwowym u dzieci. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 12 ; Wartość zamówienia w PLN = 5 503,68 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 5 832,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 180
Część nr 180 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby zakaźne wieku dziecięcego i szczepienia ochronne" ; Temat zajęć dydaktycznych: HIV i AIDS ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 181
Część nr 181 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby zakaźne wieku dziecięcego i szczepienia ochronne" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zakażenia pasożytnicze u dzieci ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 182
Część nr 182 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby zakaźne wieku dziecięcego i szczepienia ochronne" ; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy immunologiczne szczepień. Zasady i reguły rządzące szczepieniami. Zimny łańcuch, zarządzanie ryzykiem w szczepieniach. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 183
Część nr 183 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby zakaźne wieku dziecięcego i szczepienia ochronne" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wirusowe zapalenie wątroby ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 184
Część nr 184 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby zakaźne wieku dziecięcego i szczepienia ochronne" ; Temat zajęć dydaktycznych: Postępowanie profilaktyczne w medycynie podróży ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 185
Część nr 185 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby zakaźne wieku dziecięcego i szczepienia ochronne" ; Temat zajęć dydaktycznych: Odporność zbiorowiskowa. Jak rozmawiać z rodzicami o szczepieniach. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 186
Część nr 186 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby zakaźne wieku dziecięcego i szczepienia ochronne" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wysypka jako obraz kliniczny chorób zakaźnych. Różnicowanie chorób zakaźnych przebiegających z wysypką. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 187
Część nr 187 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Choroby zakaźne wieku dziecięcego i szczepienia ochronne" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wybrane choroby wirusowe u dzieci (epidemiologia, klinika, diagnostyka, leczenie) ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 188
Część nr 188 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zasady, organizacja i standardy pediatrycznej opieki paliatywnej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 189
Część nr 189 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Od kwalifikacji do naturalnej śmierci - aspekty kliniczne i formalno-prawne pediatrycznej opieki paliatywnej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 190
Część nr 190 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Leczenie żywieniowe w pediatrycznej opiece paliatywnej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 191
Część nr 191 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Perinatalna opieka paliatywna ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 192
Część nr 192 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Fenomenologia i leczenie bólu w pediatrii. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 193
Część nr 193 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Sedacja paliatywna - wskazania, zastosowanie i przebieg. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 194
Część nr 194 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Dieta ketogenna w terapii schorzeń neurologicznych. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 195
Część nr 195 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Encefalopatie postępujące i stacjonarne oraz choroby nerwowo-mięśniowe w pediatrycznej medycynie paliatywnej. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 196
Część nr 196 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Opieka paliatywna w onkologii dziecięcej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 197
Część nr 197 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Dylematy etyczno-medyczne w onkologii dziecięcej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 198
Część nr 198 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Przekazywanie trudnych informacji rodzicom ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 199
Część nr 199 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Opieka paliatywna" ; Temat zajęć dydaktycznych: Schorzenia układu sercowo-naczyniowego w opiece paliatywnej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 200
Część nr 200 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wprowadzenie do onkologii dla pediatrów. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 201
Część nr 201 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Aktualne wytyczne żywienia dzieci ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 202
Część nr 202 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Ostra biegunka u dzieci - aktualne wytyczne postępowania ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 203
Część nr 203 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie pediatrii" ; Temat zajęć dydaktycznych: Ocena motoryki spontanicznej u dzieci w pierwszym roku życia ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 375,92 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 458,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 204
Część nr 204 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży" ; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy diagnozy i postępowania w zaburzeniach przebiegających pod postacią somatyczną ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 205
Część nr 205 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży" ; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy diagnozy i postępowania w zespole natręctw ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 206
Część nr 206 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży" ; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy diagnozy i postępowania w tikach ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 207
Część nr 207 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży" ; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy diagnozy i postępowania w zaburzeniach lękowych ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 208
Część nr 208 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zaburzenie stresowe pourazowe, zaburzenia adaptacyjne ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 209
Część nr 209 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży" ; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy diagnozy i postępowania w uzależnieniach od substancji psychoaktywnych i uzależnieniach behawioralnych ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 210
Część nr 210 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży" ; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy diagnozy i postępowania w zaburzeniach afektywnych ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 12 ; Wartość zamówienia w PLN = 5 503,68 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 5 832,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 211
Część nr 211 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży" ; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy diagnozy i postępowania w całościowych zaburzeniach rozwojowych. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 12 ; Wartość zamówienia w PLN = 5 503,68 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 5 832,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 212
Część nr 212 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży" ; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy diagnozy i postępowania w zaburzeniach jedzenia ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 12 ; Wartość zamówienia w PLN = 5 503,68 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 5 832,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 213
Część nr 213 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży" ; Temat zajęć dydaktycznych: Badanie psychiatryczne dziecka ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 214
Część nr 214 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży" ; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy diagnozy i postępowania w zaburzeniach hiperkinetycznych ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 215
Część nr 215 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zagadnienia z obszaru rozwoju psychoseksualnego ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 216
Część nr 216 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży" ; Temat zajęć dydaktycznych: Stany nagłe w psychiatrii ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 217
Część nr 217 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zagadnienia organizacyjne i prawne ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 218
Część nr 218 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zagadnienia psychopatologii rozwojowej w oparciu o wiedzę o rozwoju jednostki i rozwoju rodziny ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 12 ; Wartość zamówienia w PLN = 5 503,68 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 5 832,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 219
Część nr 219 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zagadnienia psychologii klinicznej, badania psychologicznego ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 220
Część nr 220 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży" ; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy diagnozy i postępowania w zaburzeniach zachowania ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 221
Część nr 221 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży" ; Temat zajęć dydaktycznych: Specyfika prowadzenia psychoterapii u pacjentów w wieku rozwojowym ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 222
Część nr 222 ; Realizator kursu: Klinika Pediatrii CMKP ; Tytuł kursu: "Wybrane problemy z psychiatrii dzieci i młodzieży" ; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawy diagnozy i postępowania w schizofrenii i innych zaburzeniach psychotycznych ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 4 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 223
Część nr 223 ; Realizator kursu: Klinika Rehabilitacji ; Tytuł kursu: "Rehabilitacja osób z chorobami narządu ruchu" ; Temat zajęć dydaktycznych: Rehabilitacja po endoprotezoplastyce - ćwiczenia ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 224
Część nr 224 ; Realizator kursu: Klinika Rehabilitacji ; Tytuł kursu: "Rehabilitacja osób z chorobami narządu ruchu" ; Temat zajęć dydaktycznych: Rehabilitacja po urazach kończyny górnej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 225
Część nr 225 ; Realizator kursu: Klinika Rehabilitacji ; Tytuł kursu: "Rehabilitacja osób z chorobami narządu ruchu" ; Temat zajęć dydaktycznych: Rehabilitacja po złamaniach kończyn ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 226
Część nr 226 ; Realizator kursu: Klinika Rehabilitacji ; Tytuł kursu: "Rehabilitacja osób z chorobami narządu ruchu" ; Temat zajęć dydaktycznych: Rahabilitacja po rekonstrukcji więzadeł - ćwiczenia ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 227
Część nr 227 ; Realizator kursu: Klinika Rehabilitacji ; Tytuł kursu: "Rehabilitacja osób z chorobami narządu ruchu" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zaopatrzenie ortopedyczne w ortopedii i traumatologii ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 228
Część nr 228 ; Realizator kursu: Klinika Rehabilitacji ; Tytuł kursu: "Terapia zajęciowa" ; Temat zajęć dydaktycznych: Opracowywanie diagnozy terapeutycznej na podstawie rozpoznania stanu pacjenta, diagnozowanie potrzeb i problemów pacjenta ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 229
Część nr 229 ; Realizator kursu: Klinika Rehabilitacji ; Tytuł kursu: "Terapia zajęciowa" ; Temat zajęć dydaktycznych: Opracowywanie projektu i harmonogramu indywidualnych i grupowych zajęć terapeutycznych ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 230
Część nr 230 ; Realizator kursu: Klinika Rehabilitacji ; Tytuł kursu: "Terapia zajęciowa" ; Temat zajęć dydaktycznych: Podstawowa terminogolia w terapii zajęciowej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 231
Część nr 231 ; Realizator kursu: Klinika Rehabilitacji ; Tytuł kursu: "Terapia zajęciowa" ; Temat zajęć dydaktycznych: Wprowadzenie do diagnostyki potrzeb klienta oraz dobór formy prowadzonych zajęć ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 232
Część nr 232 ; Realizator kursu: Klinika Rehabilitacji ; Tytuł kursu: "Terapia zajęciowa" ; Temat zajęć dydaktycznych: Terapia zajęciowa w urazach ręki ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 233
Część nr 233 ; Realizator kursu: Klinika Rehabilitacji ; Tytuł kursu: "Terapia zajęciowa" ; Temat zajęć dydaktycznych: Terapia zajęciowa u pacjenta po udarze mózgu ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 234
Część nr 234 ; Realizator kursu: Klinika Rehabilitacji ; Tytuł kursu: "Terapia zajęciowa" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zastosowanie zaopatrzenia ortopedycznego w procesie kompleksowej rehabilitacji - ćwiczenia ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 235
Część nr 235 ; Realizator kursu: Klinika Rehabilitacji ; Tytuł kursu: "Terapia zajęciowa" ; Temat zajęć dydaktycznych: Edukacja klienta jako element działań terapeuty zajęciowego - ćwiczenia ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 236
Część nr 236 ; Realizator kursu: Klinika Rehabilitacji ; Tytuł kursu: "Terapia zajęciowa" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zajęcia praktyczne w Pracowni Terapii Zajęciowej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 237
Część nr 237 ; Realizator kursu: Zakład Biologii Komórki i Immunologii ; Tytuł kursu: "Immunohematologia" ; Temat zajęć dydaktycznych: Antygeny i przeciwciała krwinek czerwonych ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 238
Część nr 238 ; Realizator kursu: Zakład Biologii Komórki i Immunologii ; Tytuł kursu: "Immunohematologia" ; Temat zajęć dydaktycznych: Dobór składników krwi do transfuzjologii ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 375,92 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 458,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 239
Część nr 239 ; Realizator kursu: Zakład Biologii Komórki i Immunologii ; Tytuł kursu: "Immunohematologia" ; Temat zajęć dydaktycznych: Niedokrwistości autoimmunohemolityczne ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 240
Część nr 240 ; Realizator kursu: Zakład Biologii Komórki i Immunologii ; Tytuł kursu: "Immunohematologia" ; Temat zajęć dydaktycznych: Przetaczanie krwi w niedokrwistościach autoimmunohemolitycznych ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 241
Część nr 241 ; Realizator kursu: Zakład Biologii Komórki i Immunologii ; Tytuł kursu: "Immunohematologia" ; Temat zajęć dydaktycznych: Niedokrwistości autoimmunohemolityczne po transplantacjach komórek krwiotwórczych i narządów ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 3 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 375,92 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 458,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 242
Część nr 242 ; Realizator kursu: Zakład Biologii Komórki i Immunologii ; Tytuł kursu: "Immunohematologia" ; Temat zajęć dydaktycznych: Immonologia komórek krwi i ich prekursorów. Cytopenie spowodowane imunizacją ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 1 ; Wartość zamówienia w PLN = 458,64 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 486,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 243
Część nr 243 ; Realizator kursu: Zakład Biologii Komórki i Immunologii ; Tytuł kursu: "Immunohematologia" ; Temat zajęć dydaktycznych: Choroby płodów i noworodków spowodowane alloimmunizacją ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 244
Część nr 244 ; Realizator kursu: Zakład Patomorfologii CMKP ; Tytuł kursu: "Hematopatologia" ; Temat zajęć dydaktycznych: Nowotwory układu chłonnego i krwiotwórczego: nowotwory z komórek plazmatycznych, ostra białaczka szpikowa, zespoły mielodysplastyczne i nowotwory mielodysplastyczno/mieloproliferacyjne, patomorfologia śledziony ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 7 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 7 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 210,48 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 402,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 245
Część nr 245 ; Realizator kursu: Zakład Patomorfologii CMKP ; Tytuł kursu: "Hematopatologia" ; Temat zajęć dydaktycznych: Nowotwory układu chłonnego: chłoniaki z obwodowych komórek T/NK i chłoniak anaplastyczny, pozawęzłowe i węzłowe chłoniaki strefy brzeżnej ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 246
Część nr 246 ; Realizator kursu: Zakład Patomorfologii CMKP ; Tytuł kursu: "Hematopatologia" ; Temat zajęć dydaktycznych: Choroby limfoproliferacyjne związane z immnosupresją ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 247
Część nr 247 ; Realizator kursu: Zakład Patomorfologii CMKP ; Tytuł kursu: "Hematopatologia" ; Temat zajęć dydaktycznych: Badania molekularne w diagnostyce i klasyfikacji nowotworów układu chłonnego i krwiotwórczego ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Wartość zamówienia w PLN = 917,28 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 972,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 248
Część nr 248 ; Realizator kursu: Zakład Patomorfologii CMKP ; Tytuł kursu: "Hematopatologia" ; Temat zajęć dydaktycznych: Nowotwory układu chłonnego i krwiotwórczego, węzły chłonne - algorytm postępowania diagnostycznego, badania immunohistochemiczne w diagnostyce i klasyfikacji nowotworów układu chłonnego, odczynowe limfadenopatie, diagnostyka i klasyfikacja chłoniaków nie-Hodgkina wg WHO, chłoniaki z małych komórek B (CLL, LPL, FL, MCL), chłoniaki z dużych komórek B i chłoniaki Burkitta, chłoniak Hodgkina, chłoniaki skórne, trepanobiopsja szpiku - morfologia i definicje, przewlekłe choroby limfoproliferacyjne z komórek B i T, przewlekła białaczka szpikowa i nowotwory mieloproliferacyjne BCR-ABL - ujemne ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 25 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 25 ; Wartość zamówienia w PLN = 11 466,00 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 12 150,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 249
Część nr 249 ; Realizator kursu: Zakład Patomorfologii CMKP ; Tytuł kursu: "Histopatologia onkologiczna - zakres podstawowy" ; Temat zajęć dydaktycznych: Klasyfikacja WHO najczęstszych nowotworów układu moczowo - płciowego, wykorzystanie badań specjalnych (immunohistochemicznych, mikroskopowo – elektronowych i molekularnych) w klasyfikacji i diagnostyce różnicowej. Czynniki prognostyczne i predykcyjne. Wykłady 10h. Ćwiczenia mikroskopowe z zakresu nowotworów układu moczowo - płciowego - 6h. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 16 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 16 ; Wartość zamówienia w PLN = 7 338,24 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 7 776,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 250
Część nr 250 ; Realizator kursu: Zakład Patomorfologii CMKP ; Tytuł kursu: "Histopatologia onkologiczna - zakres podstawowy" ; Temat zajęć dydaktycznych: Klasyfikacja WHO nowotworów układu chłonnego, wykorzystanie badań specjalnych (immunohistochemicznych, mikroskopowo – elektronowych i molekularnych) w klasyfikacji i diagnostyce różnicowej. Czynniki prognostyczne i predykcyjne - Wykłady 5h. Nowotwory układu chłonnego - ćwiczenia mikroskopowe - 3h. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 251
Część nr 251 ; Realizator kursu: Zakład Patomorfologii CMKP ; Tytuł kursu: "Histopatologia onkologiczna - zakres podstawowy" ; Temat zajęć dydaktycznych: Klasyfikacja WHO najczęstszych nowotworów klatki piersiowej, wykorzystanie badań specjalnych (immunohistochemicznych, mikroskopowo – elektronowych i molekularnych) w klasyfikacji i diagnostyce różnicowej. Czynniki prognostyczne i predykcyjne. Wykłady 5 h. Ćwiczenia mikroskopowe z zakresu nowotworów klatki piersiowej - 3h. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 252
Część nr 252 ; Realizator kursu: Zakład Patomorfologii CMKP ; Tytuł kursu: "Histopatologia onkologiczna - zakres podstawowy" ; Temat zajęć dydaktycznych: Klasyfikacja WHO najczęstszych nowotworów sutka, wykorzystanie badań specjalnych (immunohistochemicznych, mikroskopowo – elektronowych i molekularnych) w klasyfikacji i diagnostyce różnicowej. Czynniki prognostyczne i predykcyjne. Wykłady 5h, Ćwiczenia mikroskopowe z zakresu nowotworów sutka - 3h. ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Liczba edycji kursu = 1 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 253
Część nr 253 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Badanie cytologiczne i histologiczne szpiku" ; Temat zajęć dydaktycznych: Obraz krwi obwodowej w nowotworach limfoproliferacyjnych - ćwiczenia praktyczne ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 3 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 6 ; Wartość zamówienia w PLN = 2 751,84 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 2 916,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 254
Część nr 254 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Badanie cytologiczne i histologiczne szpiku" ; Temat zajęć dydaktycznych: Obraz krwi obwodowej w nowotworach mieloproliferacyjnych i limfoproliferacyjnych - repetytorium ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 3 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 6 ; Wartość zamówienia w PLN = 2 751,84 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 2 916,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 255
Część nr 255 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Badanie cytologiczne i histologiczne szpiku" ; Temat zajęć dydaktycznych: Obraz krwi obwodowej i szpiku w nowotworach limfoproliferacyjnych - ćwiczenia praktyczne ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 3 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 6 ; Wartość zamówienia w PLN = 2 751,84 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 2 916,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 256
Część nr 256 ; Realizator kursu: Katedra i Klinika Hematologii i Transfuzjologii ; Tytuł kursu: "Badanie cytologiczne i histologiczne szpiku" ; Temat zajęć dydaktycznych: Prawidłowe formy komórkowe spotykane we krwi obwodowej i szpiku - ćwiczenia praktyczne ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 3 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 6 ; Wartość zamówienia w PLN = 2 751,84 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 2 916,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 257
Część nr 257 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w ortopedii i traumatologii narządu ruchu" ; Temat zajęć dydaktycznych: Złamania obręczy miednicy. Złamania panewki stawu biodrowego. Endoprotezoplastyka stawu biodrowego po złamaniach przezpanewkowych ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 258
Część nr 258 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w ortopedii i traumatologii narządu ruchu" ; Temat zajęć dydaktycznych: Zasady leczenia skojarzonego nowotworów pierwotnych narządu ruchu ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 834,56 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 944,00
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 259
Część nr 259 ; Realizator kursu: Klinika Ortopedii CMKP ; Tytuł kursu: "Postępy w ortopedii i traumatologii narządu ruchu" ; Temat zajęć dydaktycznych: Mózgowe porażenie dziecięce - zasady leczenia. Stopa płasko - koślawa. Choroba Perthesa. Stopa koślawo-szpotawa ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 8 ; Wartość zamówienia w PLN = 3 669,12 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 3 888,00