Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil30231320 Tastbildschirme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd:
Het voorzien in Touchscreens ten behoeve van KPOA, Meerkring en SIMON. Daarnaast zijn montage, installatie, service en beheer van belang.