II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ophalen en verwerken van afvalstoffen afkomstig van het gemeentelijk recyclagepark en gemeentelijk magazijn
Referenznummer der Bekanntmachung: 23d0011
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung: II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ophalen en verwerken van zuiver steenpuin/bouwafval op het recyclagepark
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Qualitätskriterium - Name: Dienstverlening / Gewichtung: 20
Qualitätskriterium - Name: Grondstof / Gewichtung: 20
Kostenkriterium - Name: Prijs / Gewichtung: 60
Ophalen en verwerken van inert bouwafval ingezameld op het recyclagepark
Los-Nr.: 2
Ophalen en verwerken van gemengd steenpuin/bouwafval ingezameld op het recyclagepark
Los-Nr.: 3
Ophalen en verwerken van gemengd steenpuin/bouwafval ingezameld op het gemeentelijk magazijn
Los-Nr.: 4
Ophalen en verwerken van gemengd houtafval ingezameld op het recyclagepark
Los-Nr.: 5
Ophalen en verwerken van vlak glas ingezameld op het recyclagepark
Los-Nr.: 6
Ophalen van brandbaar materiaal ingezameld op het recyclagepark en het gemeentelijk magazijn en af te voeren naar de afvalenergiecentrale van IVM
Los-Nr.: 7
Verwerken van zachte folies ingezameld op het recyclagepark
Los-Nr.: 8
Ophalen en verwerken van roofing en isolatiemateriaal ingezameld op het recyclagepark
Los-Nr.: 9
Gepast inzamelen, ophalen en verwerken van gebonden asbesthoudend bouw- en sloopafval op het recyclagepark
Los-Nr.: 10
Ophalen en via Recytyre verwerken van banden ingezameld op het recyclagepark
Los-Nr.: 11
Ophalen en verwerken van oude metalen ingezameld op het recyclagepark
Los-Nr.: 12
Ophalen en verwerken van kalkhoudend afval ingezameld op het recyclagepark
Los-Nr.: 13
Ophalen en verwerken van kalkhoudend afval en cellenbeton ingezameld op het recyclagepark
Los-Nr.: 14
Ophalen en verwerken van cellenbeton (Ytong)
Los-Nr.: 15
Ophalen en verwerken van harde plastics ingezameld op het recyclagepark
Los-Nr.: 16
Ophalen en verwerken van EPS ingezameld op het recyclagepark
Los-Nr.: 17
Ophalen en verwerken van veegvuil ingezameld op het gemeentelijk magazijn
Los-Nr.: 18