Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на храна за животни за нуждите на ТП на ДПФЗД“ по обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код15700000 Готови храни за животни
II.1.4)Кратко описание:
Обособена позиция № 1 „Доставка на храна за животни за нуждите на ТП на ДПФЗД в гр. Белене и гр. Враца“:
Обособена позиция № 2 „Доставка на храна за животни за нуждите на ТП на ДПФЗД в Пловдив - ЗО Смолян“
Подробно описание на техническите характеристики на гореописаните видове храни за животни се съдържа в Образец 1 "Техническа спецификация" към документацията за участие.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
„Доставка на храна за животни за нуждите на ТП на ДПФЗД в гр. Белене и гр. Враца“
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове15700000 Готови храни за животни
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Комбиниран фураж за лактиращи крави - с прогнозно количество за 24 месеца - 512 000 кг.;
Фураж за телета до 3 месеца - с прогнозно количество за 24 месеца - 13 200 кг.;
Фураж за телета над 3 месеца (подрастващи) - с прогнозно количество за 24 месеца - 39 200 кг.;
Стартерна смеска за агнета и ярета - с прогнозно количество за 24 месеца - 6 000 кг.;