Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Accountancy Best boekjaar 2023 e.v.
Referenznummer der Bekanntmachung: BIZOB-2021-BES-RUN-00151
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdracht bestaat uit het uitvoeren van accountantscontrolewerkzaamheden en de natuurlijke adviesfunctie:
- Voorbereidende werkzaamheden
- De interim-controle en beperkte IT audit t.b.v. jaarrekeningcontrole
- De Jaarrekeningcontrole
- Natuurlijk advies.
Er wordt een overeenkomst aangegaan voor een periode van vijf boekjaren, met eenmaal de optie tot verlenging voor een periode van twee boekjaren. De overeenkomst gaat in bij de start van de werkzaamheden voor het eerste boekjaar (omstreeks 1 maart 2023).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79210000 Rechnungslegung und -prüfung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Voorbereidende werkzaamheden
2. De interim-controle en beperkte IT audit t.b.v. jaarrekeningcontrole
3. De jaarrekeningcontrole
4. Natuurlijk advies
De controlewerkzaamheden en de natuurlijke adviesfunctie vormen een coherent geheel die door één accountantskantoor worden uitgevoerd. De opdracht wordt daarom niet opgedeeld in percelen. Deze keuze leidt niet tot een verminderde toegankelijkheid voor het MKB.
Er wordt een overeenkomst aangegaan voor een periode van vijf boekjaren, met eenmaal de optie tot verlenging voor een periode van twee boekjaren. De overeenkomst gaat in bij de start van de werkzaamheden voor het eerste boekjaar (omstreeks 1 maart 2023). De opdrachtnemer moet beschikbaar zijn voor de overdracht van werkzaamheden van de vertrekkende partij.