Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
Abschnitt I: Öffentlicher Auftraggeber
I.4)Art des öffentlichen AuftraggebersRegional- oder Kommunalbehörde
I.5)Haupttätigkeit(en)Allgemeine öffentliche Verwaltung
Abschnitt II: Gegenstand
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Accountancy Best boekjaar 2023 e.v.
Referenznummer der Bekanntmachung: BIZOB-2021-BES-RUN-00151
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
II.1.3)Art des AuftragsDienstleistungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdracht bestaat uit het uitvoeren van accountantscontrolewerkzaamheden en de natuurlijke adviesfunctie:
- Voorbereidende werkzaamheden
- De interim-controle en beperkte IT audit t.b.v. jaarrekeningcontrole
- De Jaarrekeningcontrole
- Natuurlijk advies.
Er wordt een overeenkomst aangegaan voor een periode van vijf boekjaren, met eenmaal de optie tot verlenging voor een periode van twee boekjaren. De overeenkomst gaat in bij de start van de werkzaamheden voor het eerste boekjaar (omstreeks 1 maart 2023).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.1.7)Gesamtwert der Beschaffung (ohne MwSt.)Wert ohne MwSt.: 386 050.00 EUR
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79210000 Rechnungslegung und -prüfung
II.2.3)ErfüllungsortNUTS-Code: NL Nederland
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De opdracht bestaat uit het uitvoeren van accountantscontrolewerkzaamheden en de natuurlijke adviesfunctie:
1. Voorbereidende werkzaamheden
2. De interim-controle en beperkte IT audit t.b.v. jaarrekeningcontrole
3. De jaarrekeningcontrole
4. Natuurlijk advies
De controlewerkzaamheden en de natuurlijke adviesfunctie vormen een coherent geheel die door één accountantskantoor worden uitgevoerd. De opdracht wordt daarom niet opgedeeld in percelen. Deze keuze leidt niet tot een verminderde toegankelijkheid voor het MKB.
Er wordt een overeenkomst aangegaan voor een periode van vijf boekjaren, met eenmaal de optie tot verlenging voor een periode van twee boekjaren. De overeenkomst gaat in bij de start van de werkzaamheden voor het eerste boekjaar (omstreeks 1 maart 2023). De opdrachtnemer moet beschikbaar zijn voor de overdracht van werkzaamheden van de vertrekkende partij.
II.2.5)ZuschlagskriterienQualitätskriterium - Name: Controlefilosofie en natuurlijke adviesfunctie / Gewichtung: 21
Qualitätskriterium - Name: Belasting ambtelijke organisatie en stroomlijnen informatieuitwisseling / Gewichtung: 21
Qualitätskriterium - Name: Casus (onderdeel van presentatie) / Gewichtung: 28
Preis - Gewichtung: 30
II.2.11)Angaben zu OptionenOptionen: nein
II.2.13)Angaben zu Mitteln der Europäischen UnionDer Auftrag steht in Verbindung mit einem Vorhaben und/oder Programm, das aus Mitteln der EU finanziert wird: nein
II.2.14)Zusätzliche Angaben
De gegadigden hebben de mogelijkheid om de gemeente te bezoeken(te schouwen) en daarmee inzage te krijgen in de opzet van AO/IC van de desbetreffende organisatie. Wenst u gebruik te maken van de mogelijkheid tot schouwing dan kunt u een afspraak maken via de contactpersoon zoals vermeld in paragraaf 1.8 van het aanbestedingsdocument.
Abschnitt IV: Verfahren
IV.1)Beschreibung
IV.1.1)VerfahrensartOffenes Verfahren
IV.1.3)Angaben zur Rahmenvereinbarung oder zum dynamischen Beschaffungssystem
IV.1.8)Angaben zum Beschaffungsübereinkommen (GPA)Der Auftrag fällt unter das Beschaffungsübereinkommen: ja
IV.2)Verwaltungsangaben
IV.2.1)Frühere Bekanntmachung zu diesem Verfahren IV.2.8)Angaben zur Beendigung des dynamischen Beschaffungssystems
IV.2.9)Angaben zur Beendigung des Aufrufs zum Wettbewerb in Form einer Vorinformation
Abschnitt V: Auftragsvergabe
Ein Auftrag/Los wurde vergeben: ja
V.2)Auftragsvergabe
V.2.1)Tag des Vertragsabschlusses:13/01/2023
V.2.2)Angaben zu den AngebotenAnzahl der eingegangenen Angebote: 2
Der Auftrag wurde an einen Zusammenschluss aus Wirtschaftsteilnehmern vergeben: nein
V.2.3)Name und Anschrift des Wirtschaftsteilnehmers, zu dessen Gunsten der Zuschlag erteilt wurdeOffizielle Bezeichnung: Crowe Foederer B.V.
Ort: Eindhoven
NUTS-Code: NL Nederland
Land: Niederlande
Der Auftragnehmer ist ein KMU: nein
V.2.4)Angaben zum Wert des Auftrags/Loses (ohne MwSt.)Ursprünglich veranschlagter Gesamtwert des Auftrags/des Loses: 455 000.00 EUR
Gesamtwert des Auftrags/Loses: 386 050.00 EUR
V.2.5)Angaben zur Vergabe von Unteraufträgen
Abschnitt VI: Weitere Angaben
VI.3)Zusätzliche Angaben:
VI.4)Rechtsbehelfsverfahren/Nachprüfungsverfahren
VI.4.1)Zuständige Stelle für Rechtsbehelfs-/Nachprüfungsverfahren VI.4.3)Einlegung von RechtsbehelfenGenaue Angaben zu den Fristen für die Einlegung von Rechtsbehelfen:
Inschrijvers die niet in aanmerking komen voor gunning van de overeenkomst ontvangen een motivatie van de redenen tot afwijzing. De aanbestedende dienst hanteert een periode van twintig dagen vanaf het bekendmaken van de gunningsbeslissing aan de inschrijvers totdat de overeenkomst definitief wordt gegund. Als binnen die termijn een kort geding tegen de gunningsbeslissing aanhangig is gemaakt, wordt in eerste beginsel de definitieve overeenkomst, in afwachting van de uitspraak van de rechter, opgeschort. Indien de inschrijver niet binnen deze termijn een kort geding aanhangig maakt, dan wordt geacht dat de inschrijver afstand heeft gedaan van dit recht en is de inschrijver niet-ontvankelijk in zijn vorderingen, wanneer de inschrijver alsnog een kort geding aanhangig maakt.
Op deze aanbesteding is Nederlands recht van toepassing. Geschillen die ontstaan naar aanleiding van deze aanbesteding worden voorgelegd aan de bevoegde rechter in het arrondissement Oost-Brabant.
VI.5)Tag der Absendung dieser Bekanntmachung:30/01/2023