Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Jedlik Ányos Gimnázium - mobiliák beszerzése
Hivatkozási szám: EKR001526642022
II.1.2)Fő CPV-kód39100000 Bútorok
II.1.4)Rövid meghatározás:
Jedlik Ányos Gimnázium - mobíliák beszerzése
VI. szakasz: Kiegészítő információk