2. W ramach przedmiotowego zamówienia planuje się kompleksową kampanię promocyjną potencjału gospodarczego województwa lubuskiego poprzez akcje edukacyjno-promocyjne i informacyjne o zasięgu regionalnym i krajowym oraz wykonanie materiałów promocyjnych na potrzeby całego projektu z uwzględnieniem specyfiki komunikacji preferowanej w poszczególnych grupach.