Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dzierżawa sprzętu serwerowego i oprogramowania wraz ze świadczeniem asyst technicznych z możliwością wykupu sprzętu i oprogramowania oraz możliwością przedłużenia asyst
Referenznummer der Bekanntmachung: oprogramowanie bazodanowe-470-2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48611000 Datenbanksoftwarepaket
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa sprzętu serwerowego i oprogramowania wraz ze świadczeniem asyst technicznych z możliwością wykupu sprzętu i oprogramowania oraz możliwością przedłużenia asyst.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa sprzętu serwerowego (do obsługi bazy danych) i dzierżawa oprogramowania, świadczenie asyst technicznych wraz z możliwością wykupu sprzętu i oprogramowania oraz możliwością przedłużenia asyst.