Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nawóz azotowo-fosforowy POLIDAP 18 46 lub równoważny
Referenznummer der Bekanntmachung: 347/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil24440000 Diverse Düngemittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Nawóz azotowo-fosforowy POLIDAP 18 46 lub równoważny w ilości 24 ton.
Nawóz kompleksowy, granulowany.
Nawóz azotowo-fosforowy dodatkowo z siarką.
Zawartość:
18% N azot w formie amonowej NH4
46% w tym: 44% P205 fosforu rozpuszczalnego w wodzie.
7% SO3 rozpuszczalnej w wodzie
Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych środka równoważnego Zamawiający wymaga załączenia do oferty karty charakterystyki środka równoważnego.
Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 115 200.00 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: