Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΙΛΟΔΗΜΟΣ ΙΙ
Referenznummer der Bekanntmachung: 01/2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΔΙΑΞΟΝΙΚΟ ΑΝΑΤΡΕΠΟΜΕΝΟ ΦΟΡΤΗΓΟ 4χ2
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Το υπό προμήθεια ανατρεπόμενο όχημα θα αποτελείται από φορτηγό πλαίσιο που θα φέρει υπερκατασκευή (κιβωτάμαξα) με μηχανισμό ανατροπής. Το φορτηγό πλαίσιο θα είναι καινούργιο, αμεταχείριστο, από τα τελευταία μοντέλα που υπάρχουν στην ελληνική αγορά, τυποποιημένο προϊόν, εμπορικού τύπου, σύγχρονης τεχνολογίας και σχεδίασης και αντιρρυπαντικής τεχνολογίας, ενώ όχημα με ίδια μηχανικά μέρη (καμπίνα, πλαίσιο, κινητήρας, συστήματα μετάδοσης, διεύθυνσης και πέδησης), με το περιγραφόμενο όχημα, θα πρέπει να έχει εισαχθεί και να κυκλοφορεί στην ελληνική αγορά μεταγενέστερα του 2018