Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 68820-2023
Bulgarien-Sofia: Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
2023/S 025-068820
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Техническа обезпеченост на органите за пожарна безопасност и защита на населението за осъществяване на превоз, първоначално лечение и мониторинг на пострадали при пътно-транспортни произшествия”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на обществената поръчка „Техническа обезпеченост на органите за пожарна безопасност и защита на населението за осъществяване на превоз, първоначално лечение и мониторинг на пострадали при пътно-транспортни произшествия” включва доставка и гаранционно сервизно обслужване на 2 броя медицински автомобили с включено оборудване за осъществяване на превоз, първоначално лечение и мониторинг на пострадали при пътно-транспортни произшествия. Гаранционното сервизно обслужване се осъществява в рамките на гаранционния срок на автомобилите и оборудването.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: