Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Komplex Szociális Intézmény eszközbeszerzése
Hivatkozási szám: EKR001936782022
II.1.2)Fő CPV-kód39100000 Bútorok
II.1.4)Rövid meghatározás:
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata a "Komplex Szociális Intézmény eszközbeszerzése" tárgyú közbeszerzési eljárás keretein belül
tervezetten az alábbiak beszerzését kívánja megvalósítani:
1. részben: Bútorok és kiegészítők
2. részben: Egészségügyi berendezések és eszközök
3. részben: Műszaki berendezések és eszközök
4. részben: Konyha, textília és egyéb eszközök
VI. szakasz: Kiegészítő információk