Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 68847-2023
Polen-Warschau: Dienstleistungen von Detekteien und Sicherheitsdiensten
2023/S 025-068847
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zapewnienie bezpieczeństwa i zabezpieczenie terenu chronionego, mienia i osób na nim przebywających
Referenznummer der Bekanntmachung: WZ/V/45/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79700000 Dienstleistungen von Detekteien und Sicherheitsdiensten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Wchodząca w zakres przedmiotu zamówienia usługa zapewnienia bezpieczeństwa terenu chronionego, mienia i osób na nim przebywających polega m.in. na całodobowym działaniu mającym na celu zapewnienie bezpieczeństwa życia, zdrowia i nietykalności osobistej oraz działaniu zapobiegającym przestępstwom i wykroczeniom przeciwko mieniu, a także przeciwdziałaniu powstania szkody wynikającej z tych zdarzeń oraz niedopuszczeniu do wstępu osób nieuprawnionych na teren chroniony, na zasadach określonych w Ustawie o ochronie osób i mienia oraz w Projektowanych postanowianiach umowy.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Wchodząca w zakres przedmiotu zamówienia usługa zapewnienia bezpieczeństwa terenu chronionego, mienia i osób na nim przebywających polega m.in. na całodobowym działaniu mającym na celu zapewnienie bezpieczeństwa życia, zdrowia i nietykalności osobistej oraz działaniu zapobiegającym przestępstwom i wykroczeniom przeciwko mieniu, a także przeciwdziałaniu powstania szkody wynikającej z tych zdarzeń oraz niedopuszczeniu do wstępu osób nieuprawnionych na teren chroniony, na zasadach określonych w Ustawie o ochronie osób i mienia oraz w Projektowanych postanowianiach umowy: monitorowaniu systemu przeciwpożarowego SAP 24h/7 dni w tygodniu, obsłudze punktu rzeczy znalezionych; na opracowywaniu i realizowaniu Planu Ochrony Terenu Chronionego i innych wymaganych dokumentów wykonanych przez Wykonawcę na podstawie założeń i wytycznych przekazanych przez Zamawiającego oraz zapewnieniu bezpieczeństwa podczas dni technicznych i imprez odbywających się na PGE Narodowym. Wchodząca w zakres przedmiotu zamówienia usługa zapewnienia bezpieczeństwa i zabezpieczenia dni technicznych i imprez polega m. in. na opracowywaniu i realizowaniu Planów Zabezpieczenia Imprez Masowych, Planów Zabezpieczenia Imprez i innych wymaganych dokumentów wykonanych przez Wykonawcę na podstawie założeń i wytycznych przekazanych przez Zamawiającego.Wykonawca zobowiązany jest do realizowania przedmiotu zamówienia zgodnie z przepisami obowiązującego prawa, w tym zwłaszcza Ustawy o ochronie osób i mienia wraz z aktami wykonawczymi, Ustawy obezpieczeństwie imprez masowych wraz z aktami wykonawczymi, a także na zasadach określonych w Umowie i SWZ wraz z załącznikami.Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia współdziałania Stewardów z innymi służbami, w szczególności Policją, Państwową Strażą Pożarną, Służbą Ochrony Państwa, służbami medycznymi, technicznymi i agencjami ochrony Organizatora. Wykonawca realizując przedmiot zamówienia zobowiązuje się do uwzględnienia rzeczywistych warunków funkcjonowania terenu chronionego, w szczególności do:
a) funkcjonowania codziennego m.in. funkcjonowania biur, tras wycieczkowych, punktu widokowego, wystaw, sklepów, restauracji, działania serwisów technicznych, sprzątania;
b) funkcjonowania codziennego z dodatkowo prowadzonymi w trakcie dni technicznych montażami lub demontażami imprez na terenie chronionym;
c) funkcjonowania codziennego z dodatkowo organizowanymi imprezami B2B/B2C,
d) organizowanych imprez masowych, imprez o charakterze masowym, imprez B2B/B2C i innych wydarzeń na terenie chronionym