Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 68880-2023
Polen-Luzino: Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
2023/S 025-068880
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH ODEBRANYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH Z TERENU GMINY LUZINO
Referenznummer der Bekanntmachung: 3.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych odebranych od właścicieli wszystkich nieruchomości zamieszkałych, położonych w granicach administracyjnych gminy Luzino.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90533000 Verwaltung von Müllhalden
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych odebranych od właścicieli wszystkich nieruchomości zamieszkałych, położonych w granicach administracyjnych gminy Luzino.
2. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych w szczególności o następujących kodach:
20 01 01 – Papier i tektura
20 01 02 – Szkło
20 01 08- Odpady kuchenne ulegające biodegradacji
20 01 39 – Tworzywa sztuczne
20 01 40 – Metale
20 02 01 – Odpady ulegające biodegradacji
20 02 03- Inne odpady nieulegające biodegradacji
20 03 01 – Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne
ex 20 01 99 – Inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny—popioły z palenisk domowych.
15 01 01 – Opakowania z papieru i tektury
15 01 02 – Opakowania z tworzyw sztucznych
15 01 04 – Opakowania z metali
15 01 05 – Opakowania wielomateriałowe
15 01 06 – Zmieszane odpady opakowaniowe
15 01 07 – Opakowania ze szkła
3. Wykonawca zobowiązany jest do zagospodarowania frakcji odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych takich jak:
1) komunalne odpady zmieszane,
2) popiół,
3) szkło,
4) papier,
5) tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe,
6) odpady kuchenne ulegające biodegradacji (BIO kuchenne),
7) odpady ulegające biodegradacji (odpady zielone).
4. Szacowania ilość odpadów, przewidziana do zagospodarowania w okresie realizacji umowy:
1) niesegregowane odpady komunalne (odpady zmieszane) – 6366 Mg,
2) popiół – 2210 Mg,
3) szkło – 1601Mg,
4) papier i tektura –960 Mg,
5) tworzywa sztuczne i metale – 2215 Mg,
6) odpady ulegające biodegradacji (odpady zielone) – 3104 Mg,
7) odpady kuchenne ulegające biodegradacji (odpady BIO kuchenne) – 1030 Mg.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe wymagania stawiane Wykonawcy, stanowi załącznik nr 8 do SWZ, natomiast ustalenia organizacyjne i prawne, związane z wykonaniem zamówienia, określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ