Belgien-Brüssel: Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
2023/S 025-068948
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Raamovereenkomst voor ecologisch maaibeheer met rupsvoertuigen en extra diensten in door ANB beheerde domeinen – Beheerregio Taxandria
Referenznummer der Bekanntmachung: ANB-TB/TOO/2023/04-F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Raamovereenkomst voor het uitvoeren van ecologisch maaibeheer van extreem natte terreinen met rupsvoertuigen en een aantal extra diensten. Extra diensten vormen een beperkt onderdeel van de opdracht en moeten steeds leiden tot een efficiënter maaibeheer op de percelen of betere beheerresultaten. Ze kunnen betrekking hebben onderhoud van grachten, drainagegreppelbeheer, het terugzetten of verwijderen van houtige vegetaties in of aan de rand van het te maaien perceel,…
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
aamovereenkomst voor het uitvoeren van ecologisch maaibeheer van droge tot natte terreinen met tractoren en een aantal
extra diensten.