Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Marktverkenning e-HRM Personeels- en salarisadministratie
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dit is de marktverkenning voor een e-HRM Personeels- en salarisadministratiesysteem van Gemeente de Fryske Marren.
De opdracht omvat de implementatie en realisatie van een personeelsinformatie en salarissysteem. Naast een 100% betrouwbare salarisverwerking willen wij extra inzetten op het digitaliseren van P&O gerelateerde processen. Uiteindelijk moet het voor leidinggevenden en medewerkers zo eenvoudig mogelijk zijn om aanvragen, declaraties, dossiers, etc. in te dienen of in te zien. Ruim 830 medewerkers zullen gebruik maken van het systeem.
Als u wilt deelnemen aan deze marktverkenning, moet u uw antwoorden op de vragen in bijlage 1 uiterlijk 24 februari 2023 aanstaande indienen via Mercell.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48400000 Softwarepaket für Geschäftstransaktionen und persönliche Arbeitsabläufe
72212400 Entwicklung von Software für Geschäftstransaktionen und persönliche Arbeitsabläufe
48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zie eerdere toelichting Marktverkenning.