Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 69010-2023
Polen-Koszalin: Reinigungsdienste
2023/S 025-069010
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługi sprzątania i utrzymania czystości wewnątrz budynków i na terenach zewnętrznych oraz pielęgnacja terenów zielonych wokół budynków Oddziału ZUS w Koszalinie i podległych Inspektoratów.
Referenznummer der Bekanntmachung: 170000.271.1.2023-ZAP
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie sprzątania i utrzymania czystości wewnątrz budynków i na terenach zewnętrznych oraz pielęgnacja terenów zielonych wokół budynków Oddziału ZUS w Koszalinie i podległych Inspektoratów.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
77314100 Anlegen von Rasen
90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
90620000 Schneeräumung
90630000 Glatteisbeseitigung
90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
90911100 Reinigung von Unterkünften
90911200 Gebäudereinigung
90911300 Fensterreinigung
90914000 Parkplatzreinigung
90916000 Reinigung von Telefongeräten
90919200 Büroreinigung
90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung
98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
45452000 Fassadenreinigungsarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Miejsca świadczenia usługi:
a) Oddział ZUS w Koszalinie, ul. J. Fałata 30;
b) Inspektorat ZUS w Białogardzie, ul. Wojska Polskiego 56;
c) Inspektorat ZUS w Drawsku Pomorskim, ul. Basztowa 1b;
d) Inspektorat ZUS w Drawsku Pomorskim, ul. W. Sikorskiego 30;
e) Inspektorat ZUS w Kołobrzegu, ul. E. Łopuskiego 21;
f) Inspektorat ZUS w Szczecinku, ul. Piotra Skargi 1;
g) Inspektorat ZUS w Szczecinku, pl. Wolności 18;
h) Inspektorat ZUS w Świdwinie, ul. Wojska Polskiego 1;
i) Inspektorat ZUS w Wałczu, ul. J. Dąbrowskiego 11.
Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy.
Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowej części zamówienia, tj. sprzątania i utrzymania czystości powierzchni wewnątrz budynków i na terenach zewnętrznych. Zamawiający dopuszcza podwykonawstwo wyłącznie w przypadkach określonych w pkt 1.9.2. SWZ.