Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Szklarska Poręba w roku 2023.
Referenznummer der Bekanntmachung: DGL.270.1.2023.ZO.ZU.ZZ
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 5 828 808.25 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet I – leśnictwa: Kamienno, Górzyniec, Krokusy.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77210000 Holzgewinnung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r., poz. 672) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Szklarska Poręba, w roku 2023 . Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 01.01.2023 r. – 31.12.2023 r.
Pakiet II – leśnictwa: Szklarska Poręba, Orle, Kamieniecka Góra
Los-Nr.: 2
Pakiet III – leśnictwa: Kamieńczyk, Kopaniec, Rozdroże
Los-Nr.: 3