Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Beveiligingsdiensten ten behoeve van de tijdelijke opvang van statushouders en Oekraïense vluchtelingen
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022-053522
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De gemeente Waalwijk wenst een overeenkomst te sluiten voor beveiligingsdiensten ten behoeve van de tijdelijke opvang van statushouders en Oekraïense vluchtelingen voor een periode van 30 januari 2023 tot en met 11 september 2023.
De overeenkomst betreft het uitvoeren van beveiligingsdiensten bij de opvanglocatie voor statushouders en Oekraïense vluchtelingen aan de Bevrijdingsweg 1 in Sprang-Capelle.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De gemeente Waalwijk verwacht over de gehele looptijd van de overeenkomst beveiligingsdiensten af te nemen met een verwachte totale waarde van €650.000 exclusief BTW. Dit bedrag is een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.