Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup sieťových a IKT komponentov
Referenznummer der Bekanntmachung: 250-2022/5819
II.1.2)CPV-Code Hauptteil32420000 Netzausrüstung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákaziek zadávaných v zriadenom dynamickom nákupnom systéme (DNS) budú HW komponenty, najmä
sieťové zariadenia, firewall, servery, balancery, dátové zariadenia, prípadne inštalácia, technická podpora a dopravné
služby.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71356300 Technische Unterstützung
48820000 Server
32580000 Datenanlagen
60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Nákup LoadBalanceru s doplnkovými bezpečnostnými a firewall funkcionalitami pre zabezpečenie ochrany aplikácií pred dátovými kybernetickými hrozbami. V počte 4ks Chassis, so splnením min. technických parametrov uvedených podrobne v popise a minimálnych požiadavkách verejného obstarávateľa vymedzených v Podrobnej technickej špecifikácii.