Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup serwisu pogwarancyjnego dla przełączników Huawei
Referenznummer der Bekanntmachung: 993200/271/71/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50312300 Wartung und Reparatur von Datennetzeinrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi serwisu pogwarancyjnego (opieka serwisowa i wsparcie techniczne) dla przełączników Huawei wraz z osprzętem i oprogramowaniem będących w użytkowaniu przez Zamawiającego, a także wykonanie przeglądów technicznych oraz świadczenie usług konsultacji na rzecz ZUS