II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vzdělávání k rozvoji členských podniků Svazu strojírenské technologie
II.1.2)CPV-Code Hauptteil80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je zajištění vzdělávacích aktivit a projektové řízení.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Měkké a manažerské dovednosti
Los-Nr.: 1.
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
80510000 Spezialausbildung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Vzdělávání v oblasti měkkých a manažerských dovedností, předpokladem je 37312 osobohodin školení.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2.
Vzdělávání v oblasti obecného IT, předpokladem je 6160 osobohodin školení.
Ekonomické, právní a účetní kurzy
Los-Nr.: 3.
Vzdělávání v oblasti ekonomických, účetních a právních kurzů, předpokladem je 3432 osobohodin školení.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4.
Realizace jazykového vzdělávání, předpokladem je 15232 osobohodin školení.
Technické a jiné odborné vzdělávání
Los-Nr.: 5.
Realizace technického a jiného odborného vzdělávání, předpokladem je 8000 osobohodin školení.
Projektové řízení a administrace projektu
Los-Nr.: 6.
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79951000 Veranstaltung von Seminaren
72224000 Beratung im Bereich Projektleitung
75112100 Mit Entwicklungsprojekten verbundene Verwaltungsdienstleistungen
Projektové řízení a administrace projektu Vzdělávání k rozvoji členských podniků Svazu strojírenské technologie, registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_110/0010947.