Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávka hardware a výukových pomůcek
II.1.2)Hlavní kód CPV30200000 Počítače
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace výpočetní techniky a hardware vč. licencí a dodávka výukových pomůcek dle specifikace uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace.