Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych realizowana do 16 WOG”
Referenznummer der Bekanntmachung: 445/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych do 16 WOG.
2. Zakres zamówienia - postępowanie podzielono na dwa zadania:
Zadanie I dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych:
a) Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno;
ul. Główna 1 78-513 Oleszno
Zadanie II dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych:
a) Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec;
ul. Czwartaków 4 78-521 Złocieniec
b) Magazyn żywnościowy 16 WOG Wałcz ;
ul. Kościuszki 24 78-600 Wałcz
W ilościach wskazanych w formularzu cenowym – załącznik do SWZ
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie I dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych
Zadanie 2 dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych
Los-Nr.: 2