Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Openbare aanbesteding WAN-infrastructuur
II.1.2)CPV-Code Hauptteil64200000 Fernmeldedienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Deze Offerteaanvraag betreft een Openbare aanbestedingsprocedure ten behoeve van levering en implementatie van WAN-verbindingen voor de Vereniging Breedband Rijnmond (VBR).
De gevraagde WAN-verbindingen omvatten:
- passieve breedbandverbindingen op basis van Managed Dark Fibers voor geheel Rotterdam en directe omgeving;
- actieve breedbandverbindingen op basis van Laag 2-verbindingen voor die locaties die niet met MDF-verbindingen ontsloten kunnen worden.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zie offerteaanvraag voor het aantal verbindingen
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie64200000 Telecommunicatiediensten
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: