Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup infrastruktury ICT w ramach projektu grantowego „Cyfrowa Gmina”
Referenznummer der Bekanntmachung: RPI.271.11.2.2022.JD
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30213100 Tragbare Computer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa infrastruktury ICT w ramach projektu grantowego „Cyfrowa Gmina” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej V Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia REACT-EU 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 zadania (części): ZADANIE 1 - Dostawa zestawu do rozbudowy i modernizacji użytkowanych serwerów dla Urzędu Gminy – Macierz Dyskowa Szczegółowy opis zadania zawiera załącznik nr 5.1. do SWZ. ZADANIE 2 - Dostawa sprzętu informatycznego Przedmiot zadania obejmuje: 1) dostawę sprzętu informatycznego dla Ośrodka Pomocy Społecznej, tj.: a) 3 komputerów przenośnych, b) 1 centralnego zasilacza awaryjnego UPS, 2) dostawę sprzętu informatycznego dla Urzędu Gminy, tj.: a) 1 komputera stacjonarnego z monitorem, b) 1 laptopa biurowego, c) 1 laptopa (nagrywanie/strumieniowanie), d) 1 kamery IP, e) 1 wzmacniacza, f) 1 skanera kodów kreskowych, g) 1 drukarki kodów kreskowych. Szczegółowy opis zadania zawiera załącznik nr 5.2. do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa zestawu do rozbudowy i modernizacji użytkowanych serwerów dla Urzędu Gminy – Macierz Dyskowa
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48820000 Server
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
W celu rozbudowy i modernizacji użytkowych serwerów niezbędnym jest zakup: macierzy blokowej wyposażonej w dyski SSD SAS 1,92TB (15 szt.), karty SAS do serwerów, akcesoriów i oprzewodowania, usługi konfiguracji i szkolenia pracowników UG z administracji macierzy blokowej. Zakupiony sprzęt będzie objęty standardową gwarancją producenta (gwarancja 24x7 Same Day, ujęta w cenie urządzenia). Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: Zadanie 1 – Urząd Gminy w Dębnicy Kaszubskiej, ul. ks. Antoniego Kani 16a, 76-248 Dębnica Kaszubska,
Dostawa sprzętu informatycznego
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30200000 Computeranlagen und Zubehör
Przedmiot zadania obejmuje: 1) dostawę sprzętu informatycznego dla Ośrodka Pomocy Społecznej, tj.: a) 3 komputerów przenośnych, b) 1 centralnego zasilacza awaryjnego UPS, 2) dostawę sprzętu informatycznego dla Urzędu Gminy, tj.: a) 1 komputera stacjonarnego z monitorem, b) 1 laptopa biurowego, c) 1 laptopa (nagrywanie/strumieniowanie), d) 1 kamery IP, e) 1 wzmacniacza, f) 1 skanera kodów kreskowych, g) 1 drukarki kodów kreskowych. Szczegółowy opis zadania zawiera załącznik nr 5.2. do SWZ. Miejsce dostawy - Zadanie 2 w zakresie dostawy 3 komputerów przenośnych i centralnego zasilacza awaryjnego UPS - Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębnicy Kaszubskiej., ul. ks. Antoniego Kani 26, 76-248 Dębnica Kaszubska, Zadanie 2 w zakresie dostawy 1 komputera stacjonarnego z monitorem, 1 laptopa biurowego, 1 laptopa (nagrywanie/strumieniowanie), 1 kamery IP, 1 wzmacniacza, 1 skanera kodów kreskowych, 1 drukarki kodów kreskowych - Urząd Gminy w Dębnicy Kaszubskiej, ul. ks. Antoniego Kani 16a, 76-248 Dębnica Kaszubska,