Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa sprzętu IT na potrzeby Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Wałbrzychu.
Numer referencyjny: BZP.271.117.2022
II.1.2)Główny kod CPV30213100 Komputery przenośne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu IT na potrzeby Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Wałbrzychu, w tym wyposażenia 5 sal socjoterapeutycznych w sprzęt IT w ramach projektu „Młodzi Gniewni – III edycja – program treningowo – doradczy dla wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Wałbrzychu oraz członków ich rodzin”.
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę następujących sprzętów:
1. Komputery przenośne – laptopy – 5 szt.
2. Komputery stacjonarne – 15 szt.
3. Tablice multimedialne z rzutnikiem – 5 szt.