II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Зимно поддържане и почистване на уличната мрежа по населени места, находящи се на територията на община Родопи, област Пловдив, по обособени позиции“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на поръчката е осъществяване на дейности по зимно поддържане, снегопочистване и опесъчаване на улиците в населените места на територията на община Родопи, с цел осигуряване безопасни условия за движение на моторните превозни средства и нормална пътно-транспортна обстановка при зимни условия.
Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка са описани и регламентирани в Част II. „Техническата спецификация“, неразделна част от документацията за участие.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Зимно поддържане и почистване на уличната мрежа на село Белащица, Община Родопи“
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предметът на поръчката е осъществяване на дейности по зимно поддържане, снегопочистване и опесъчаване на уличната мрежа на село Белащица, Община Родопи , с цел осигуряване безопасни условия за движение на моторните превозни средства и нормална пътно-транспортна обстановка при зимни условия.
„Зимно поддържане и почистване на уличната мрежа на село Брани поле, Община Родопи"
Los-Nr.: 2
Предметът на поръчката е осъществяване на дейности по зимно поддържане, снегопочистване и опесъчаване на уличната мрежа на село Брани поле, Община Родопи, с цел осигуряване безопасни условия за движение на моторните превозни средства и нормална пътно-транспортна обстановка при зимни условия.
„Зимно поддържане и почистване на уличната мрежа на село Брестник, Община Родопи“
Los-Nr.: 4
Предметът на поръчката е осъществяване на дейности по зимно поддържане, снегопочистване и опесъчаване на уличната мрежа на село Брестник, Община Родопи, с цел осигуряване безопасни условия за движение на моторните превозни средства и нормална пътно-транспортна обстановка при зимни условия.
„Зимно поддържане и почистване на уличната мрежа на село Крумово, Община Родопи“
Los-Nr.: 7
Предметът на поръчката е осъществяване на дейности по зимно поддържане, снегопочистване и опесъчаване на уличната мрежа на село Крумово, Община Родопи, с цел осигуряване безопасни условия за движение на моторните превозни средства и нормална пътно-транспортна обстановка при зимни условия.
„Зимно поддържане и почистване на уличната мрежа на село Марково, Община Родопи“
Los-Nr.: 8
Предметът на поръчката е осъществяване на дейности по зимно поддържане, снегопочистване и опесъчаване на уличната мрежа на село Марково, Община Родопи , с цел осигуряване безопасни условия за движение на моторните превозни средства и нормална пътно-транспортна обстановка при зимни условия.
„Зимно поддържане и почистване на уличната мрежа на село Първенец, Община Родопи“
Los-Nr.: 10
Предметът на поръчката е осъществяване на дейности по зимно поддържане, снегопочистване и опесъчаване на уличната мрежа на село Първенец, Община Родопи, с цел осигуряване безопасни условия за движение на моторните превозни средства и нормална пътно-транспортна обстановка при зимни условия.
„Зимно поддържане и почистване на уличната мрежа на село Скобелево, Община Родопи“
Los-Nr.: 11
Предметът на поръчката е осъществяване на дейности по зимно поддържане, снегопочистване и опесъчаване на уличната мрежа на село Скобелево, Община Родопи, с цел осигуряване безопасни условия за движение на моторните превозни средства и нормална пътно-транспортна обстановка при зимни условия.
„Зимно поддържане и почистване на уличната мрежа на село Храбрино, Община Родопи“
Los-Nr.: 13
Предметът на поръчката е осъществяване на дейности по зимно поддържане, снегопочистване и опесъчаване на уличната мрежа на село Храбрино, Община Родопи , с цел осигуряване безопасни условия за движение на моторните превозни средства и нормална пътно-транспортна обстановка при зимни условия.
„Зимно поддържане и почистване на уличната мрежа на село Цалапица, Община Родопи“
Los-Nr.: 14
Предметът на поръчката е осъществяване на дейности по зимно поддържане, снегопочистване и опесъчаване на уличната мрежа на село Цалапица, Община Родопи , с цел осигуряване безопасни условия за движение на моторните превозни средства и нормална пътно-транспортна обстановка при зимни условия.
„Зимно поддържане и почистване на уличната мрежа на село Ягодово, Община Родопи“
Los-Nr.: 15
Предметът на поръчката е осъществяване на дейности по зимно поддържане, снегопочистване и опесъчаване на уличната мрежа на село Ягодово, Община Родопи , с цел осигуряване безопасни условия за движение на моторните превозни средства и нормална пътно-транспортна обстановка при зимни условия.