Обявление за възложена поръчка – комунални услуги
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/25/ЕС
Раздел І: Възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Закупуване, доставка и въвеждане в експлоатация на употребявани автобуси за нуждите на Общински Транспорт Русе ЕАД по две обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код34121100 Автобуси за обществен транспорт
II.1.4)Кратко описание:
Обхватът на настоящата обществена поръчка включва закупуване, доставка и въвеждане в експлоатация на употребявани автобуси, по две обособени позиции, в количества и с технически характеристики съгласно посоченото в Техническата спецификация.
Пълното описание на изискванията към автобусите, обект на настоящата поръчка е дадено в приложените към настоящата документация Техническа спецификация (Приложение № 1.1 и Приложение № 1.2), неразделна част от настоящата документация.
Финансирането на поръчката е със собствени средства на Общински Транспорт Русе ЕАД.
Договорът за изпълнение на обществената поръчка ще бъде сключен под условието на чл. 114 от ЗОП за отложено изпълнение, поради липса на осигурено финансиране към момента на обявяване на процедурата
Всички дейности, предмет на настоящата обществена поръчка са подробно описани в Техническа спецификация (Приложение № 1.1 и Приложение № 1.2), неразделна част от настоящата документация.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Обособена позиция № 1: „Закупуване, доставка и въвеждане в експлоатация на 24 броя употребявани автобуси с дължина от 11 000 мм до 13 000 мм и еднакъв цвят“
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове34121100 Автобуси за обществен транспорт
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Изпълнението на предмета на настоящата обособена позиция включва дейности по Закупуване, доставка и въвеждане в експлоатация на 24 броя употребявани автобуси с дължина от 11 000 мм до 13 000 мм и еднакъв цвят, отговарящи на подробно описаните в Техническата спецификация към процедурната документация изисквания.
В рамките на настоящата обособена позиция на обществената поръчката ще бъдат доставени 24 броя употребявани автобуси, категория М3, клас I с еднакъв цвят.
Пълното описание на изискванията към автобусите, обект на настоящата поръчка в частта по обособена позиция № 1 е дадено в приложената към процедурната документация Техническа спецификация (Приложение № 1.1).
Всички дейности, предмет на настоящата обществена поръчка в частта по обособена позиция № 1 са подробно описани в Техническа спецификация (Приложение № 1.1), неразделна част от процедурната документация.