Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 69533-2023
Bulgarien-Byala: Hafenausrüstung
2023/S 025-069533
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка и монтаж на понтонни съоръжения за рибарско пристанище „Чайка”, гр. Бяла”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34931000 Hafenausrüstung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на поръчката включва доставка на 9 бр. Понтонен кей с конструкция от морски алуминий, 1 бр.  Пасарел за достъп  с конструкция от морски алуминий,  36 бр. Фингери, 72 бр. Кнех за швартоване от алуминий, 12 бр. Колонки за електрозахранване и водоснабдяване на плавателни съдове, 23 бр. Котви, 1бр (650метра) Верига (топло галванизирана), 78 бр. Шегели (топло галванизирани), както и дейностите по транспорт, монтаж и закотвяне на понтонното съоръжение.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 696 887.60 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предметът на поръчката включва доставка на 9 бр. Понтонен кей с конструкция от морски алуминий, 1 бр. Пасарел за достъп с конструкция от морски алуминий, 36 бр. Фингери, 72 бр. Кнех за швартоване от алуминий, 12 бр. Колонки за електрозахранване и водоснабдяване на плавателни съдове, 23 бр. Котви, 1бр (650метра) Верига (топло галванизирана), 78 бр. Шегели (топло галванизирани), както и дейностите по транспорт, монтаж и закотвяне на понтонното съоръжение.
Предметът на настоящата поръчка има за цел да осигури защита на зоните, които са в контакт с корпусите на лодките.
С поставянето на понтоните ще се увеличи капацитета на плавателни съдове на обекта. Изпълнението на дейностите ще създадат условия за рибарите, развиващи своята дейност на територията на рибарско пристанище „Чайка“ гр. Бяла, да модернизират условията и качеството си на труд, да бъдат конкурентноспособни и развиват своята дейност при по-безопасни условия на труд, което ще рефлектира положително върху производителността на труда им.