Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego/informatycznego według 7 zadań
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.2512.1.23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30213000 Personalcomputer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego/informatycznego: Zadanie 1. Komputery ALL IN ONE – Windows 10 64 bit + Office 2021: 105 sztuk. Zadanie 2. Laptopy ekipowe z systemem Windows 10 - 64 bit _ Office 2021: 12 sztuk. Zadanie 3. Drukarki do etykiet i opasek identyfikacyjnych dla dawców: 50 sztuk. Zadanie 4. Urządzenia wielofunkcyjne A3: 3 sztuki. Zadanie 5. Drukarki A4 mono: 10 sztuk. Zadanie 6. Urządzenia wielofunkcyjne do drukowania A4: 5 sztuk. Zadanie 7. Switche 48 portowe do szafy RACK – 3 szt. plus adaptery i kable – 6 szt.