Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de realizare studii de cercetare si analize - tematica 4: Studiu privind asigurarea dotărilor publice de învățământ preuniversitar în zona municipiului Cluj-Napoca, necesare pentru proiectul „Creșterea transparenței decizionale și simplificarea procedurilor administrative pentru cetățeni – ANTO - CIIC”
Referenznummer der Bekanntmachung: 668564
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79315000 Sozialforschung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Servicii de realizare studii de cercetare si analize-tematica 4: Studiu privind asigurarea dotărilor publice de învățământ preuniversitar în zona municipiului Cluj-Napoca, necesare pentru proiectul „Creșterea transparenței decizionale și simplificarea procedurilor administrative pentru cetățeni – ANTO - CIIC”, conform caiet de sarcini. Valoarea achizitiei: estimativ - 75.000 lei fara TVA. Operatorii economici pot solicita clarificari cu maxim 20 zile inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Servicii de realizare studii de cercetare si analize-tematica 4: Studiu privind asigurarea dotărilor publice de învățământ preuniversitar în zona municipiului Cluj-Napoca, necesare pentru proiectul „Creșterea transparenței decizionale și simplificarea procedurilor administrative pentru cetățeni – ANTO - CIIC”, conform caiet de sarcini, cu o durata de 4 luni de la semnarea contractului de servicii de ambele parti si emiterea ordinului de incepere.