Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 69577-2023
Kroatien-Zagreb: IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
2023/S 025-069577
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nabava usluge izrade programskog rješenja za provedbu natječaja za zakup i prodaju državnog poljoprivrednog zemljišta - eZakup
Referenznummer der Bekanntmachung: 103/2022/VV
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Javna nabava pokreće se radi uspostave programskog rješenja za provedbu natječaja za zakup i prodaju državnog poljoprivrednog zemljišta.
Rok izrade je 7 mjeseci od potpisa ugovora
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: