Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Plante de inmultireBABYPLANT ANUALE SI BIENALE
Referenznummer der Bekanntmachung: 27277063/2023/3
II.1.2)CPV-Code Hauptteil03451100 Setzlinge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
PLANTE DE INMULTIRE:
lotul 1: babyplant anuale
lotul 2: babyplant bienale
conform cantitatilor si caracteristicilor din Caietul de sarcini
AUTORITATEA CONTRACTANTA va raspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de carificare/informaţiilor suplimentare cu10 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere aofertelor/candidaturilor: 15