Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Периодични доставки на хранителни продукти за нуждите на детските градини и детска млечна кухня на територията на община Белослав по тринадесет обособени позиции:
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Обособена позиция № 5 – „Масла и мазнини”
Обособена позиция № 7 – „Печива“
Обособена позиция № 13 – "Соли, подправки и продукти за подправяне"
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15411200 Kochfett
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предмет на доставката са: 1.Слънчогледово масло(олио) – разфасовка – 1 литър, - Браншови Стандарт или еквивалент 1 л. - 800 Бр.; 2. Зехтин - разфасовка – 1 литър, Extra Virgin или Virgin съгласно изискванията на Регламент (ЕИО) № 2568/91 на Комисията от 11 юли 1991 г. относно характеристиките на маслиновото масло и маслиновото масло от остатъчен материал и съответните методи за анализ (OB, L 248, 5.9.1991 г.) и Регламент (ЕС) № 29/2012 на Комисията от 13 януари 2012 г. относно стандартите за търговия с маслиново масло (ОВ, L 12, 14.1.2012 г.) 1 л.- 22 Бр. Доставката на хранителните продукти се извършва по заявка два пъти седмично – всеки понеделник и сряда, до 10:00 часа на деня. Предварителните заявки се правят всеки вторник и четвъртък, до 12:00 часа за доставка, съответно- вторник за доставка сряда и четвъртък за доставка - понеделник, чрез обектите-краен получател.
Количествата, посочени в техническите спецификации, са индикативни и не пораждат задължение за Възложителя да ги заявява - закупува в пълен обем. Възложителят си запазва правото да не поръча част от изброения асортимент в обществената поръчка, както и правото да поръчка продукти извън асортимента на Техническата спецификация, в рамкоте на съответната група храни по §1, т.4 от ДР на Закона за храните, като се запазва процента отстъпка от цената по информационен бюлетин на „САПИ“ ЕООД за Варненска област.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Предмет на доставката са: 1.Козунак - добре изпечена горна кора, цвят златист до бледокафяв, мирис- приятен, специфичен. Без подобрители, със съдържание на яйца.- 0,500 кг. - 380 бр.; 2.Бишкоти без хидрогенирани мазнини - 0,400 кг. - 370 Бр.; 3. Бисквити с овесени ядки без хидрогенирани мазнини - 0,100кг -100 бр.; 4.Хляб бял по УС или еквивалент - Нарязан - по ТД на производителя. - 0,650 кг.- 4 500 Бр.; 5.Хляб – пълнозърнест, без оцветители по УС или еквивалент- 0,650 кг. – 2 200 Бр.; 6.Бисквити – с масло - 0,115 кг. -1 150 Бр.Доставката на „Хляб” се извършват до 6,30 /шест и тридесет/ часа всеки учебен ден; Доставката на другите хранителни продукти се извършва по заявка два пъти седмично – всеки понеделник и сряда, до 10:00 часа на деня. Предварителните заявки се правят всеки вторник и четвъртък, до 12:00 часа за доставка, съответно- вторник за доставка сряда и четвъртък за доставка - понеделник, чрез обектите-краен получател. Количествата, посочени в техническите спецификации, са индикативни и не пораждат задължение за Възложителя да ги заявява - закупува в пълен обем. Възложителят си запазва правото да не поръча част от изброения асортимент в обществената поръчка, както и правото да поръчка продукти извън асортимента на Техническата спецификация, в рамкоте на съответната група храни по §1, т.4 от ДР на Закона за храните, като се запазва процента отстъпка от цената по информационен бюлетин на „САПИ“ ЕООД за Варненска област.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Соли, подправки и продукти за подправяне"
Los-Nr.: 13
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15870000 Würzmittel
Предмет на доставката са: 1.Ванилия по 0,2гр. -1 700 Бр.;2.Нишесте за крем без консерванти и оцветители-0,060кг.- 1800 Бр.; 3.Червен пипер -0,100кг.- 450 Бр.;4. Чубрица 10гр.- 580Бр;.5.Канела-10гр. - 280 Бр.; 6.Джоджен 150гр.- 190 Бр.; 7.Черен пипер млян 10гр.- 130 Бр.;8.Дафинов лист 10гр. - 150 Бр.;9.Сода бикарбонат по 100гр. -200 Бр.;10.Бакпулвер 10гр. - 850Бр.; 11.Лимонтузу по 10 гр. -30 Бр. ; 12.Мая суха по 10гр.- 670 Бр.;13.Чесън на прах 10гр.-200Бр.; 14.Шарена сол 40 гр. - 60 Бр.; 15.Чай билков - в пакетче с филтър по 1,5 гр. /с или без конец/ по ТД на производителя.Кутия по 20 бр.- 370 Бр.; 16.Сол- йодирана с калиев йодат по ТД на производителя. Готварска, вакумно изпарена, йодирана сол, в пакети по 1 кг. Калиев йодат - 28 - 55 мг ./кг. 1 кг. - 170 Бр.; 17.Амонячна сода- разфасовка от 10 грама 10гр. - 70 Бр.; 18.Какао на прах 0,50 кг.- 550 Бр.;19.Мащерка 10 гр.- 50 Бр.; 20. Желатин- цвят кремав до светлобежов; консистенция - лесно режеща се и трошаща; без страничен привкус и мирис без палмово масло по 10 гр.- 400 Бр.;21.Кокосови стърготини по 0,500кг. - 20 Бр.; 22.Оцет 100% натурален -6 % цвят характерен, чиста прозрачна течност, без утайка на дъното, вкус - кисел, характерен за продукта по 0,700л. - 170 Бр.; Доставката на хранителните продукти се се извършва по заявка два пъти седмично – всеки понеделник и сряда, до 10:00 часа на деня. Предварителните заявки се правят всеки вторник и четвъртък, до 12:00 часа за доставка, съответно- вторник за доставка сряда и четвъртък за доставка - понеделник, чрез обектите-краен получател. Количествата, посочени в техническите спецификации, са индикативни и не пораждат задължение за Възложителя да ги заявява - закупува в пълен обем. Възложителят си запазва правото да не поръча част от изброения асортимент в обществената поръчка, както и правото да поръчка продукти извън асортимента на Техническата спецификация, в рамките на съответната група храни по §1, т.4 от ДР на Закона за храните, като се запазва процента отстъпка от цената по информационен бюлетин на „САПИ“ ЕООД за Варненска област.