2 - Felvágottak, töltelékáruk számú és elnevezésű részben a következő eredménytelenségi indok(ok) kerültek kiválasztásra:
● az eljárás ajánlattételi (párbeszéd) szakaszában nem nyújtottak be az ajánlattételi határidőben legalább két ajánlatot (megoldási javaslatot) [Kbt. 75. § (2) bekezdés e) pont].;
Egy ajánlat került benyújtásra.;
3 - Sütőipari termékek számú és elnevezésű részben a következő eredménytelenségi indok(ok) kerültek kiválasztásra:
Egy ajánlat került benyújtásra;
4 - Tej, tejtermékek számú és elnevezésű részben a következő eredménytelenségi indok(ok) kerültek kiválasztásra:
2. rész:
Sió-Friss Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Adószám: 14661323214
8600 Siófok Május 1. Utca 0306/30
5. rész:
Jégtrade Élelmiszeripari és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Adószám: 10828694213
2220 Vecsés , Ecseri Út 0127/15/A
Halker Élelmiszer Kereskedelmi, Gyártó és Feldolgozó Korlátolt Felelősségű Társaság
Adószám: 10378876214
8630 Balatonboglár Klapka Gy. Utca 14