Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Skal Biocontrole & Stichting NAK - Europees openbare aanbesteding Accountantsdiensten
Referenznummer der Bekanntmachung: accSkalNAK
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79210000 Rechnungslegung und -prüfung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Door middel van deze Europese openbare aanbesteding willen Opdrachtgevers een partner contracteren die in staat is om accountantsdiensten te leveren.
Het jaarlijks terugkerend uitvoeringsprogramma binnen de opdracht bestaat uit:
De interim controle;
Controleverklaring: de accountantscontrole op het financieel verslag mondt uit in een controleverklaring;
Rapport van feitelijke bevindingen of accountantsverslag: de accountant rapporteert over zijn bevindingen uit het onderzoek naar de getrouwheid en financiële rechtmatigheid van het financieel jaarverslag in een rapport van feitelijke bevindingen of in het accountantsverslag;
Subsidieverklaringen: drie keer per jaar (alleen van toepassing voor Skal Biocontrole).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Door middel van deze Europese openbare aanbesteding willen Opdrachtgevers een partner contracteren die in staat
is om accountantsdiensten te leveren.
1. De interim controle;
2. Controleverklaring: de accountantscontrole op het financieel verslag mondt uit in een controleverklaring;
3. Rapport van feitelijke bevindingen of accountantsverslag: de accountant rapporteert over zijn bevindingen uit het
onderzoek naar de getrouwheid en financiële rechtmatigheid van het financieel jaarverslag in een rapport van
feitelijke bevindingen of in het accountantsverslag;
4. Subsidieverklaringen: drie keer per jaar (alleen van toepassing voor Skal Biocontrole).