Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
«Αναβάθμιση και Προμήθεια Λογισμικού για την Ολοκληρωμένη Διαχείριση και Παρακολούθηση του Φυσικού και Οικονομικού Αντικειμένου της Προεισαγωγικής Εκπαίδευσης της Ε.Σ.Δι. & Προμήθεια Ενιαίου Συστήματο
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΤΜΗΜΑ/Lot A: «Αναβάθμιση των Υφιστάμενων Λογισμικών»
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Με την υλοποίηση του συγκεκριμένου έργου η Εθνική Σχολή Δικαστικών Λειτουργών στοχεύει στην σύνθεση ενός ολοκληρωμένου πληροφοριακού συστήματος που θα ενσωματώνει στις λειτουργίες του το σύνολο των διεργασιών που απαιτούνται για την υλοποίηση του φυσικού αντικειμένου της. Για τη υλοποίηση του παραπάνω στόχου είναι απαραίτητη η αναβάθμιση των υφιστάμενων λογισμικών Λογιστικής, Μισθοδοσίας και Διαχείρισης Έργων καθώς και η προμήθεια νέων λογισμικών και εφαρμογών που θα καλύψουν τα κενά και τις αδυναμίες που έχουν εντοπιστεί στο παρελθόν.
Συγκεκριμένα, με την αναβάθμιση των υφιστάμενων λογισμικών στοχεύουμε:
• Στη προμήθεια νέων αδειών χρήσης,
• Στην παραμετροποίηση τους για να προσαρμοστούν στις νέες απαιτήσεις παρακολούθησης του φυσικού αντικειμένου, για να διασυνδέεται με τα νέα λογισμικά που θα προμηθευτεί η σχολή.
• Στην δημιουργία νέων εκτυπώσεων/αναφορών για τη παρακολούθηση των υλοποιούμενων έργων