Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 69677-2022
Polska-Warszawa: Usługi ubezpieczeniowe
2022/S 027-069677
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Usługi
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługa ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk Wojskowego Instytutu Medycznego.
Numer referencyjny: PN/205/WZP/21 -178/ZP/21
II.1.2)Główny kod CPV
66510000 Usługi ubezpieczeniowe
II.1.4)Krótki opis:
Usługa ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk Wojskowego Instytutu Medycznego. Zamówienie zostało podzielone na 2 pakiety. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z klauzulami rozszerzającymi zakres ochrony ubezpieczeniowej zawiera załącznik nr 3 do SIWZ.