Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
FURNIZARE ALIMENTE PENTRU U.A.M.S. AGIGEA
Referenznummer der Bekanntmachung: 15657743_2020_PAAPD1130949
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Acord cadru pentru furnizare de produse alimentare pe o perioada de 24 luni. Prezenta procedura de achizitie publica este impartita pe loturi: Lot 1- Branzeturi, smantana, unt, Lot 2- Lapte si sana, Lot 3- Produse de morarit, Lot 4-
Produse de panificatie, Lot 5- Produse de origine animala, carne si produse din carne, Lot 6- Diverse produse alimentare, Lot 7- Legume, Lot 8-Fructe, Lot 9- Conserve din legume si fructe, Lot 10- Produse de cofetarie.
Frecventa si valoarea contractelor ce urmeaza sa fie atribuite: Frecventa si valoarea contractelor ce urmeaza sa fie atribuite: Contractele subsecvente se vor incheia la 1 luna sau la 10 luni in functie de necesitatile, data aprobarii bugetului si cuantumul fondurilor disponibile ale autoritatii contractante. Valorile minime/maxime ale celui mai mare contract subsecvent precum si ale acordului-cadru sunt specificate in Anexa II a Caietului de sarcini.
Cantitatile minime/maxime de alimente ale celui mai mare contract subsecvent precum si ale acordului-cadru sunt specificate in Anexa II a Caietului de sarcini si reprezinta estimari ale unor cantitati care ar putea fi solicitate pe durata intregului acord cadru si nu cantitatile exacte care vor fi achizitionate.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15812200 Kuchen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Acord-cadrul pentru furnizare produse de cofetarie cf Anexa I a caietului de sarcini.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Acord-cadrul pentru furnizare fructe cf Anexa I a caietului de sarcini.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
PRODUSE LACTATE - LAPTE SI SANA
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15500000 Molkereierzeugnisse
Acord-cadrul pentru furnizare lapte si sana cf Anexa I a caietului de sarcini
PRODUSE LACTATE – BRANZETURI, SMANTANA, UNT
Los-Nr.: 1
Acord-cadrul pentru furnizare branzeturi, smantana, unt cf Anexa I a caietului de sarcini.
PRODUSE DE ORIGINE ANIMALA, CARNE SI PRODUSE DIN CARNE
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Acord-cadrul pentru furnizare produse de origine animala, carne si produse din carne cf Anexa I a caietului de sarcini.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15610000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse
Acord-cadrul pentru furnizare produse de morarit cf Anexa I a caietului de sarcini.
DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15800000 Diverse Nahrungsmittel
Acord-cadrul pentru furnizare diverse produse alimentare cf Anexa I a caietului de sarcini.
CONSERVE DIN LEGUME SI FRUCTE
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Acord-cadrul pentru furnizare conserve din legume si fructe cf Anexa I a caietului de sarcini.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15811000 Brotwaren
Acord-cadrul pentru furnizare produse de panificatie cf Anexa I a caietului de sarcini.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Acord-cadrul pentru furnizare legume cf Anexa I a caietului de sarcini.