Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 69713-2023
Polen-Rajgród: Softwarepaket und Informationssysteme
2023/S 025-069713
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rozwój e-usług w Gminie Rajgród
Referenznummer der Bekanntmachung: ZPI.271.21.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Rozwój e-usług w Gminie Rajgród" polegającego na dostawie i wdrożeniu oprogramowania służącego uruchomieniu i zabezpieczeniu działania e-Usług w Gminie Rajgród.
2. W ramach zadania przewidziane są m. in. następujące działania:
1) przygotowanie ustandaryzowanych projektów dokumentów niezbędnych przy świadczeniu
e-usług,
2) przygotowanie formularzy e-usług, konfiguracja, w rozumieniu usług informatycznych,
3) modernizacje systemów dziedzinowych,
4) wdrożenie Portalu Mieszkańca w Gminie Rajgród,
5) opracowanie i wdrożenie e-usług.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje także:
1) dostawę sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem systemowym,
2) dostawę, instalację i konfigurację sprzętu serwerowego i sieciowego wraz z oprogramowaniem systemowym,
3) dostawę stanowisk roboczych – komputerów, skanerów, itp.,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 9 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30200000 Computeranlagen und Zubehör
32500000 Fernmeldebedarf
48422000 Softwarepaketreihen
48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
48820000 Server
48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware
72253200 Systemunterstützung
72263000 Software-Implementierung
80511000 Ausbildung des Personals
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
4) przekazanie licencji na dostarczone oprogramowanie systemowe,
5) przeprowadzenie instruktaży i szkoleń z wdrażanego sprzętu i oprogramowania systemowego,
6) wdrożenie platformy e-Usług, w tym:
a) opracowanie dokumentacji technicznej Portalu,
b) opracowanie i/lub dostawę, instalację i konfigurację oprogramowania Portalu – jeśli wymagane,
c) testowanie i uruchomienie działania Portalu,
d) przeniesienie na Zamawiającego autorskich praw majątkowych lub udzielenie Zamawiającemu licencji na korzystanie z utworów opisanych Umową,
7) wdrożenie e-Usług,
8) dostosowanie systemów dziedzinowych do potrzeb świadczenia e-Usług,
9) integrację wdrażanych systemów, w tym:
a) opracowanie dokumentacji technicznej integracji systemów,
b) opracowanie i/lub dostawę, instalację i konfigurację oprogramowania do integracji – jeśli wymagane,
c) testowanie i uruchomienie integracji Systemów,
10) szkolenia pracowników z zakresu:
a) obsługi i zarządzania Systemem - administratorzy,
b) obsługi e-Usług oraz systemów realizujących e-Usługi, w tym: systemy dziedzinowe, portal – pracownicy Zamawiającego.
2. Sprzęt będący przedmiotem dostawy winien być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie dawniej niż 6 miesięcy od daty dostawy, nieużywany, nieuszkodzony, nieobciążony prawami osób trzecich oraz winien spełniać normy bezpieczeństwa.
3. W ramach dostawy Wykonawca wykona wdrożenie środowiska programowego oraz sprzętowego, oraz przeprowadzi niezbędne prace integracyjne oraz szkolenia i instruktarze.
4. Zamawiający wymaga, by dostarczone oprogramowanie było oprogramowaniem w wersji aktualnej na dzień jego instalacji (tzn. powinno być dostosowane do zmieniających się powszechnie obowiązujących przepisów prawa lub regulacji wewnętrznych Zamawiającego).
5. Minimalny okres gwarancji dotyczy wszystkich elementów systemu i sprzętu– o ile
w specyfikacji i/lub ofercie nie wyszczególniono inaczej i wynosi: 36 miesięcy.
6. Realizacja zamówienia odbywać się będzie zgodnie z harmonogramem rzeczowo-finansowym zaakceptowanym przez Zamawiającego, przedstawionym przez Wykonawcę po podpisaniu umowy.
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 9 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.