Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 69718-2023
Polen-Warschau: Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
2023/S 025-069718
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Transport osadzonych ZK Garbalin-WER Łódź
Referenznummer der Bekanntmachung: CZ.26.689.2022.DTPN
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi regularnych przewozów osadzonych na trasie ZK Garbalin – WER Łódź oraz WER Łódź – ZK Garbalin pojazdami Wykonawcy od poniedziałku do soboty włącznie zgodnie z rozkładem jazdy stanowiącym Załącznik nr 1 do wzoru umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), który określa godziny odjazdu, przyjazdu i dni tygodnia, w których kursy się odbywają. Maksymalna szacunkowa liczba kilometrów w okresie trwania umowy to 21 160.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
60140000 Bedarfspersonenbeförderung
60171000 Vermietung von Personenwagen mit Fahrer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Obowiązkowe wymagania dla pojazdów przeznaczonych do realizacji zamówienia:
a) w pełni sprawne techniczne, przeznaczone lub przystosowane do przewozu osób, posiadające wszelkie aktualne, niezbędne i wymagane badania techniczne, stan techniczny zapewniający pełne bezpieczeństwo przewożonych osób,
b) być czyste i estetyczne tak zewnątrz, jak i wewnątrz,
c) w okresie zimowym posiadać sprawne i wydajne ogrzewanie,
d) posiadające 10 miejsc siedzących (nie wliczając kierowcy).
Pożądane wymagania dla pojazdów przeznaczonych do realizacji zamówienia:
a) wiek (liczony w miesiącach od daty pierwszej rejestracji ) nie przekraczający 96 miesięcy,
b) klimatyzacja.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.