Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywna dostawa dysków serwerowych SSD do istniejących serwerów systemu składowania danych infrastruktury PRACELAB–rozbudowa serwerów
Referenznummer der Bekanntmachung: AZA-381-38/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30237000 Teile und Zubehör für Computer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Sukcesywna dostawa dysków serwerowych SSD do istniejących serwerów systemu składowania danych infrastruktury PRACELAB – rozbudowa serwerów
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa dysków serwerowych SSD do istniejących serwerów systemu składowania danych infrastruktury PRACELAB – rozbudowa serwerów w ramach realizacji projektu: „PRACE – Współpraca w zakresie zaawansowanych obliczeń w Europie”, nr porozumienia POIR.04.02.00-00-B001/18-00 POIR.04.02.00-B001/18-00 z dnia 29.06.2018r.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ