Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
SEZ - sanace v bývalém areálu PÉROVNY - HOSTIVAŘ, nyní ve vlastnictví společnosti LOGICOR (President Czech) s.r.o., Praha - Hostivař
Referenznummer der Bekanntmachung: MF-29659/2022/4501
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90722200 Dekontaminierung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
projektové dokumentace sanace ve společnosti PÉROVNA Hostivař s.r.o., zpracované společností EMSA ekologické služby, spol. s r.o., která je přílohou č. 3 ZD a dle doplnění projektové dokumentace s názvem Upřesnění Aktualizované projektové dokumentace sanace v areálu bývalé společnosti PÉROVNA Hostivař s.r.o. zpracované společností LELIO KP s.r.o. v dubnu a srpnu 2022, které je přílohou č. 7 ZD. Předmětem plnění je provedení sanačního zásahu, jímž dojde k nápravě závadného stavu způsobeného v minulosti nevhodným nakládáním s nebezpečnými látkami v areálu Pérovny - Hostivař, nyní ve vlastnictví společnosti LOGICOR (President Czech) s.r.o. Projektovaná sanační opatření zohledňují aktuální i historické poznatky o lokalitě a jsou cílena na odstranění znečištění ohnisek ClU v nesaturované i saturované zóně (prostor bývalé ČOV, okolí vrtu PJ-2, prostor šrotiště).