Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 69784-2023
Rumänien-București: Reinigung von Transportmitteln
2023/S 025-069784
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Salubrizare vagoane de călători și automotoare la Revizia de Vagoane Brașov și Post Revizie Vagoane Siculeni, respectiv serviciul de salubrizare vagoane de călători la Revizia de Vagoane Târgu Mureș, Post Revizie Vagoane Teiuș, Revizia de Vagoane Bacău, Stații CF Bicaz și Piatra Neamț, Post Revizie Vagoane Ploiești Sud” – impartita in 5 loturi
Referenznummer der Bekanntmachung: A1-RO11054545-2021 - 5546, 5547, 5548, 5551, 5534 (A1-PAAS var. 25.01.2022)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90917000 Reinigung von Transportmitteln
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Lot 1 – Salubrizare vagoane de călători si automotoare la Revizia de Vagoane Brașov și Post Revizie Vagoane Siculeni
Lot 2 – Salubrizare vagoane de călători la Revizia de Vagoane Târgu Mureș
Lot 3 - Salubrizare vagoane de călători la Post Revizie Vagoane Teiuș
Lot 4 - Salubrizare vagoane de călători la Revizia de Vagoane Bacău, Stații CF Bicaz și Piatra Neamț
Lot 5 - Salubrizare vagoane de călători la Post Revizie Vagoane Ploiești Sud
SNTFC 12/2022
Operatorul economic va putea solicita clarificari cu 18 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, entitatea contractanta raspunzand in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare cu 11 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Salubrizare vagoane de călători la Post Revizie Vagoane Ploiești Sud
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Salubrizare vagoane de călători la Post Revizie Vagoane Ploiești Sud.
Cantitati estimate pentru Acord cadru si Cel mai mare contract subsecvent - conform Anexei C, atasata documentatiei de atribuire.
Salubrizare vagoane de călători la Post Revizie Vagoane Teiuș
Los-Nr.: 3
Salubrizare vagoane de călători la Post Revizie Vagoane Teiuș.
Salubrizare vagoane de călători la Revizia de Vagoane Bacău, Stații CF Bicaz și Piatra Neamț
Los-Nr.: 4
Salubrizare vagoane de călători la Revizia de Vagoane Bacău, Stații CF Bicaz și Piatra Neamț.
Salubrizare vagoane de călători si automotoare la Revizia de Vagoane Brașov și Post Revizie Vagoane Siculeni
Los-Nr.: 1
Salubrizare vagoane de călători si automotoare la Revizia de Vagoane Brașov și Post Revizie Vagoane Siculeni.
Salubrizare vagoane de călători la Revizia de Vagoane Târgu Mureș
Los-Nr.: 2